• Yeni
Thinktool Master X Online Programlama Destekli Arıza Tespit Cihazı

Thinktool Master X Online Programlama Destekli Arıza Tespit Cihazı

1.990,00 $

Thinkcar MASTER X, çevrimiçi programlama işlevine sahip profesyonel bir çok markalı arıza tespit cihazıdır. Cihaz, ergonomik ve koruyucu tasarıma sahiptir. Kablosuz diagnostik adaptörü, otomatik araç tanımlama ve full sistem tarama işlevine sahip akıllı teşhise, araç verilerini depolamak için teşhis geçmişine, sıfırlama işlevlerine hızlı erişime, yardım bilgilerine ve yerleşik onarım bilgilerine, teşhis geri bildirim işlevine sahiptir.

Ağır Vasıta Paketi
 • Eklensin (+$550)
 • Eklenmesin
Adet

 • Güvenli Alışveriş Güvenli Alışveriş
 • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
 • Kolay İade Kolay İade
 • Memnun Müşteri Memnun Müşteri

THINKCAR THINKTOOL Master X

THINKCAR THINKTOOL Master X 10 inç HD IPS laptop Ekran + 128GB Hafıza + 4GB RAM + Smartlink C bağlantısı (tamamen yapılmadı) + 2 yıl ücretsiz güncelleme

urunun

THINKCAR THINKTOOL Master X, gelişmiş bir 10 inç Araba tam sistem tam işlevlidir 28 Özel Tarayıcı işlevi, etkinleştirme testini destekler,
ECU Kodlama, Çevrimiçi programlama, ADAS Kalibrasyonu (isteğe bağlı), ağır teşhis görev (isteğe bağlı), anahtar programcı (isteğe bağlı).

THINKTOOL MASTER X Desteği 10 çeşit OBDII İşlevi

features

Nasıl Kayıt İşlemi THINKTOOL USTASI X?

alanlar-1 alanlar-2 alanlar-3 alanlar-4
ebat

Üst düzey donanım yapılandırması?

İşletim Sistemi: Android 10
Kamera: Arka kamera 8.0MP
ROM/RAM:128G/4G
Ağ: Wi-Fi, WLAN 802.11b/g/n
Bluetooth: Bluetooth 5.0
Batarya: 6000mAh/7.6V
Çalışma Sıcaklığı: 0° C ~ 50° C
Ekran: 10 inç Depolama
Sıcaklık:-20° C ~ 60° C

1. BT ve kablolu iletişim vardır, iletim hızı ve parazit önleme açısından kablolu iletişim BT bağlantısından daha üstündür. Ayrıca çevrimiçi programlama işlevi için kablolu bağlantı önerilir.
2. Kullanışlı, hızlı ve verimli güçlü akıllı VIN tanıma teknolojisini destekler.
3. Hızlı kontrollü yazdırma: araç bilgilerinin otomatik olarak tanımlanması, otomatik kontrol ve rapor yazdırma
4. Programlama: programlama dosyalarının akıllı bir şekilde tanınmasını, rahat ve hızlı çalışmayı destekler. Mercedes-benz için destek, Benz için yeni enerji, BMW için, BMW için yeni enerji, GM için, genel yeni enerji, Ford için, Ford için yeni enerji, Volkswagen için, volkswagen için yeni enerji, Audi için, Audi için yeni enerji, Rover, Nissan, Skoda, sit, Mazda ve diğer modeller için Arazi Programlama işlevi için.
5. Modüler genişletme: 11 isteğe bağlı modülü destekler: yazıcı, çalışma ışığı, videoskop, pil test cihazı, dürbün kutusu, termal kamera, moudledock, kablosuz TPMS aracı, ADAS, HD paketi, anahtar programlayıcı.
6. Asya, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Çin'deki çoğu yüksek, orta ve düşük kaliteli aracın elektronik kontrol sistemlerindeki arızaları tespit edebilir. Güçlü tanılama işlevleri arasında hata kodlarının okunması, hata kodlarının silinmesi, veri akışlarının okunması, testlerin çalıştırılması yer alır.
7. Bakım işlevi: çoğu aracın programlanabilir modüllerinin eşleştirilmesi, kodlanması, programlanması ve en sık kullanılan bakım ve sıfırlama işlevleri: yağ sıfırlama, elektrik. Gaz kelebeği uyarlaması, IMMO servisi, enjektör kodlaması, fren balatası sıfırlama, direksiyon açısı sıfırlama, ABS boşaltma, AFS sıfırlama, pil eşleme, A/T öğrenme, DPF yenileme, EGR uyarlaması, TPMS sıfırlama, Sunroof başlatma, süspansiyon eşleme, şanzıman öğrenme, hava yastığı sıfırlama, ODO sayacı sıfırlama, AdBlue sıfırlama, A/F sıfırlama, Soğutma sıvısı boşaltma, dil değiştirme, NOx sensörü sıfırlama, koltuk kalibrasyonu, stop/start sıfırlama, taşıma modu, lastik sıfırlama, Windows kalibrasyonu.
8.TPMS işlevi: kablosuz TPMS aracıyla (isteğe bağlı), TPMS sensör aktivasyonu, programlama ve öğrenme işlevleri desteklenebilir. 9. Teşhis yazılımını, istemciyi ve üretici yazılımını güncellemek için çevrimiçi tek tıklama. 10. Geribildirim: Teşhis sırasında herhangi bir anormal yazılım veya fonksiyon, sadece bize geri bildirimde bulunun, profesyonel teknisyenimiz takip edecek ve zamanında ilgilenecektir. Ve keşfetmenizi bekleyen daha fazla özellik......

urun
programming
master
baski

Sistem tarama
aracın tüm sistemlerini otomatik olarak tarar

thinktoll

Sistem Seçenkleri
otomotiv elektronik kontrol sistemini manuel olarak seçin

yazici

Hızlı Kontrol ve Yazdırma
Araç bağlandıktan sonra sistem aracı otomatik olarak tanıyacak bilgileri, otomatik olarak kontrol edin araç ve otomatik olarak bir rapor oluşturur. Otomatik yazdırma, insan müdahalesi olmayacak şekilde ayarlanabilir süreç boyunca gereklidir.

THINKTOOL MASTER X 128'den fazla desteği destekler binek otomobil markası ve 74 ticari araç markası

Mercedes-Benz HD SHANGCHAI Disel Freightliner HD SITCAR HD BONLUCK BUS ZHONGTONG BUS
VOLVO HD DAF SCANIA NEOPLAN HD ALLISON Gearbox Kenworth HD
Cummins engine FAW Jiefang HD FUSO IRIZAR HD BENDIX ABS Peterbilt HD
ISUZU HD Hundai HD ASTRA IRISBUS DETROIT engine Sterling HD
IVECO HD Sinotruck BREMACH CREDO HD WABCO ABS IWC Heavy Truck
DENSO Diesel MAN HD Hino HD CHAOCHAI HD MACK HD Western Star HD
YUCHAI Disel Renault HD Freightliner HD ERF XICHAI HD WP Disel
DELPHI HD Foton Auman Freightliner HD UD/Nissan HD QUANCHAI HD SUNLONG BUS
BOSCH JIANGHUAI HD SETRA HD SITCAR HD Dongfeng Yufeng SUNWIN BUS

Neden bir THINKTOOL MASTER X Sahibi Olmalısınız?

icon-1

ABS sistem

icon-2

SRS sistem

icon-3

Battarya sistem

icon-4

Yağ Servis Sistemi

icon-5

park yardımı

icon-6

Vücut sistemi

icon-7

İmmobilizer Sistemi

icon-8

Kapı kilit sistemi

icon-9

Motor Sistemi

icon-10

TPMS Sistem

icon-11

Body Sistem

icon-12

Klima Sistemi

icon-13

İmmobilizer Sistemi

packget

2021 THINKTOOL Master X Profesyonel Teşhis Aracı ARABA TAMİR MAĞAZALARI VE MEKANİKLERİNİN İLK Tercihi!!!

araba-ozellikleri

 • 1.Üst düzey çevrimiçi programlama yetenekleri
 • 2.4G+128G Donanım Yapılandırmasına sahip güçlü OCTA-Core 2.0GHz işlemci
 • 100'den fazla araba markasını kapsayan 3.OE Düzeyinde Kablosuz Akıllı Teşhis 4. Herhangi bir uygulama senaryosu için 11 adede kadar işlevsel modülü destekleyen Benzersiz Modüler Tasarım
 • 5. 10 inç HD IPS Dokunmatik Ekranda çalışan Android 10 İşletim Sistemi
 • 6. 28 Hizmet Sıfırlama hizmetini destekleme, yakında daha fazlasını kapsayacak
tanitim.png

Harekete geçirme testi

Bu işlev, elektronik kontrol sistemindeki yürütme bileşenlerinin çalışıp çalışmadığını test etmek için kullanılır.

Programlama

Vehicle Master x'in, elektronik iletişim iletim teknolojisini kullanarak otomotiv bilgisayarının programlanabilir EPROM'una veya flaşına ilgili kontrol bilgilerini yazmak için yazılımın programlanmasını ve kodlanmasını desteklediğini göz önünde bulundurun.

ECU kodlama

Kodlama işlevi, araç kontrol modülünün yeni ayarlama seçeneklerini ve onarım veya değiştirmeden sonra bileşenin yeni uyarlanabilir verilerini kullanmanıza izin veren araç kontrol modülünü sıfırlamak için kullanılır.

ADAS kalibrasyon

Gelişmiş sürücü yardım sistemi (ADAS), otomatik acil frenleme (AEB), şerit, aracın otomatik acil frenleme (AEB), şeritten ayrılma uyarısı (LDW) dahil olmak üzere araçtaki elektronik bir bileşendir.

PRO799

Belirli Referanslar

Ürün Yorumları

Şuan hiç yorum yok

Yorum Yazın

Thinktool Master X Online Programlama Destekli Arıza Tespit Cihazı

Thinkcar MASTER X, çevrimiçi programlama işlevine sahip profesyonel bir çok markalı arıza tespit cihazıdır. Cihaz, ergonomik ve koruyucu tasarıma sahiptir. Kablosuz diagnostik adaptörü, otomatik araç tanımlama ve full sistem tarama işlevine sahip akıllı teşhise, araç verilerini depolamak için teşhis geçmişine, sıfırlama işlevlerine hızlı erişime, yardım bilgilerine ve yerleşik onarım bilgilerine, teşhis geri bildirim işlevine sahiptir.