• E-posta : info@sailteknoloji.com

  • Telefon : 0532 111 01 02 (pbx)

 

Sail Teknoloji olarak Automechanika İstanbul 2016 Fuarındayız!

Sail Tech Ailesi olarak teknoloji ürünleri üreten ve bu konuda Türkiye'de ciddi müşteri kitlesine ulaşarak tüm sektörlerin ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz. Automechanika fuarı Almanya merkezli bir fuardır ve dünya genelinde binlerce otomotiv sektörü çalışanı ve ilgilisinin katılımıyla gerçekleşmektedir. Böyle bir fuarda bizimle beraber olmanızı temenni eder saygılarımızı sunarız.

 

Araç Takip Sistemlerinde Yepyeni bir Soluk!

Sail Tech Ailesi olarak Obd Plus projesi ile hem kişisel hemde kurumsal araç takibi ve araç arıza tespitine yepyeni bir soluk getirdik. İki özelliği bir arada sizlere sunmaktan onur duyarız. Aracınıza ait bütün canlı verileri görebilirsiniz. Canlı takip, canlı yakıt değerleri, canlı hız bilgisi ve rpm değerlerini anında görebilirsiniz. Hatta dilerseniz aracınıza ait arızalarıda görebilir geçici servis arızalarını silebilirsiniz.

 

Sail Ailesi olarak Automechanika İstanbul 2015 ‘e Tüm Dostlarımızı Bekleriz!

Bu yıl her sene gibi tekrar düzenlenecek olan automechanika 2015 fuarında tüm otomotiv sektöründeki dostlarımızı standlarımıza bekleriz. Bütün otomotiv sektörü ile ilgili gelişmelerin ve ilerleyişin gözlemlendiği bu fuarda bizde üretimi ve dağıtımını üstlendiğimiz ürünlerimiz ile bulunacağız. Bütün dostlarımızı bu mükemmel atmosferde görmeyi diliyoruz.

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.