LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı

LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı

162,74 $

LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı, otomobil alt tabaka yüzey kaplama kalınlığını tespit etmek için özel bir cihazdır. Bir otomotiv boya ölçer kullanmak, bir arabanın metal sacını ve sprey boyasını doğrudan belirleyebilir. Aracın hasar derecesini dolaylı olarak da belirleyebilir. LS220 otomotiv boya ölçüm cihazı, bir arabanın demir, alüminyum ve demir dışı alt tabakasını Öğrenmenin yanı sıra metalik macun ve demir galvanizli araba gövdesini tanımlayabilir.

Adet
Stokta yeterli ürün yok


  • Güvenli Alışveriş Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Kolay İade Kolay İade
  • Memnun Müşteri Memnun Müşteri

LS220 Boya Kalınlık Ölçer

LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı, otomobil alt tabaka yüzey kaplama kalınlığını tespit etmek için özel bir cihazdır. Bir otomotiv boya ölçer kullanmak, bir arabanın metal sacını ve sprey boyasını doğrudan belirleyebilir. Aracın hasar derecesini dolaylı olarak da belirleyebilir. LS220 otomotiv boya ölçüm cihazı, bir arabanın demir, alüminyum ve demir dışı alt tabakasını keşfetmenin yanı sıra metalik macun ve demir galvanizli araba gövdesini tanımlayabilir. Bu araba boyası kalınlık ölçer, hızlı test hızı, kararlı test verileri, yüksek ölçüm doğruluğu ve benzeri özelliklere sahiptir.

features

Demir ve alüminyum araba gövdesini test edebilen çift amaçlı araba boyası ölçer

LS220 araba boyası kalınlık ölçer, demir malzemeler üzerindeki boya kalınlığını tespit etmek ve ayrıca alüminyum malzemeler üzerindeki boya kalınlığını tespit etmek için uygun olan çift amaçlı problar kullanır. Metalik olmayan alt tabakaları da tanıyabilir

Metalik macunu hızlı bir şekilde tespit edin
Bir araba kabuğu metalik macunla onarılmışsa, LS220 araba boya ölçer, otomatik ölçüm modelinde iki sesli uyarı ile bunu anlayabilirsiniz

car

car-fet

LCD yüksek çözünürlüklü Ekran
Bu otomotiv boya ölçer, düşük sıcaklıkta kullanılabilen endüstriyel sınıf bir LCD ekran kullanır. Soğuk kış aylarında dış mekan kullanımı için endişelenmenize gerek yok

Dayanıklı yakut probu
Güçlü korozyon ve aşınma direnci ile uzun süreli kullanım için aşınmaya dayanıklı yakut prob ucu

kalinlik

dow

Çoklu Ölçüm Fonksiyonu
LS220 otomotiv boya sayacı için Fe, Al, Fe/Al, 3 farklı ölçüm modu ayarlanabilir ve sayaç yalnızca otomatik modda metalik macun ve demir galvanizli araba gövdesini tespit edebilir

Muayene için taşınabilir
Taşanılabilir yapısı sayesinde dışarıda kullanım sağlıyoruz

features

heat

Sıcaklık kompanzasyon fonksiyonu ile bu sensörler parazite karşı değildir

battery

Enerji tasarrufu için 3 dakika hiçbir işlem yapılmadan otomatik kapanma

soung

4 Dil Desteği

lcd

Ölçüm doğruluğunu sağlamak için kalibrasyon gerekmez, sadece basit sıfır ayarı

Paket İçeriği

No. Öğe Miktar Birim
1 LS220 Boya Kalınlığı Ölçer 1 Ürün
2 Sıfır ayarlı Fe plakası 1 Adet
3 Sıfır ayarlı NFe plakası 1 Adet
4 standart film 1 Adet
5 Kullanım kılavuzu 1 Adet
6 Sertifika/Garanti kartı 1 Adet

1. LS220 ve LS220B araba boya ölçer arasındaki fark nedir?

Bluetooth otomotiv boya ölçer LS220B cep telefonu uygulamasına sahiptir. Enstrüman, cep telefonu uygulamasına Bluetooth üzerinden bağlanabilir ve test verilerini kaydedebilir, geleneksel otomotiv boya ölçer LS220 ise bu işleve sahiptir.

2. LS220 ve LS235 araba boya ölçer arasındaki fark nedir?

LS220 ve LS235 araba boya ölçer, metalik macun ve demir galvanizli araba gövdesini tanımlayabilir. Metalik macun keşfedildiğinde, LS235'in ekranı demir galvanizli araba gövdesini tanıyarak yeşile dönerken kırmızıya dönecektir.

3. Arabanın yeniden boyanıp boyanmadığı nasıl belirlenir?

Şu anda piyasadaki farklı marka arabaların boya kalınlıkları tam olarak aynı değil. Bu nedenle, belirli bir arabanın boya filmi kalınlığını ölçerken, önce araba tavanındaki boya kalınlığını ölçebilirsiniz, çünkü araba tavanı dış kuvvetlerden ve çiziklerden, eziklerden veya deformasyonlardan nadiren etkilenir, orijinal boyayı tutma olasılığı daha yüksektir. kalınlık. Arabanın belirli konumunu test etmek için üst, alt, sol, sağ ve ortadaki beş noktayı test edip beş verinin ortalama değerini hesaplayabilirsiniz. Bir noktanın değeri ortalama değer olan 30μm'den fazlaysa, bu konum yeniden boyanmış olabilir.

4. Hangi durumlarda sıfır ayarı yapmamız gerekir?

Test edilen arabanın gövde malzemesi değiştiğinde; alet uzun süredir kullanılmadı; ortam sıcaklığı önemli ölçüde değiştiğinde; pil değiştirildikten sonra; ferrou macun veya demir galvaniz cae gövdesini tanıyamadığı zaman.

Parametre LS220 Boya Kalınlık Ölçer
Prob ucu Yakut probu
Ölçüm prensibi Fe:Hall Etkisi / NFe: Eddy akımı
Prob tipi Dahili entegre prob
Ölçüm aralığı 0.0-3000μm
Çözünürlük 0.1μm:(0μm-99.9μm)1μm:(100μm-999μm)0.01mm:(1.00mm-2.00mm)
Kesinlik ≤±(3%H+2μm), H standart değerdir
Birim μm / mil
ölçüm aralığı 0.5s
Asgari ölçüm alanı Ø = 25mm
Minimum eğrilik Dışbükey:5mm / İçbükey:25mm
Minimum yüzey kalınlığı Fe:0.2mm / NFe:0.05mm
Dil 中文、English、Русский、Türkçe
Görüntülemek 128×48 nokta vuruşlu LCD
Güç kaynağı 2 adet 1.5V AAA alkalin pil
Çalışma sıcaklığı aralığı -20℃-50℃
Depolama sıcaklığı aralığı -20℃-60℃
Ana bilgisayar boyutu 101*62*28 mm
Ağırlık (pil ile) 79 g
PRO837

Belirli Referanslar

Ürün Yorumları

Şuan hiç yorum yok

Yorum Yazın

LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı

LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı, otomobil alt tabaka yüzey kaplama kalınlığını tespit etmek için özel bir cihazdır. Bir otomotiv boya ölçer kullanmak, bir arabanın metal sacını ve sprey boyasını doğrudan belirleyebilir. Aracın hasar derecesini dolaylı olarak da belirleyebilir. LS220 otomotiv boya ölçüm cihazı, bir arabanın demir, alüminyum ve demir dışı alt tabakasını Öğrenmenin yanı sıra metalik macun ve demir galvanizli araba gövdesini tanımlayabilir.