Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Analiz Cihazları

Bu kategoride 5 adet ürün var.

Toplam 5 üründen 1-5 arası gösteriliyor
 • SailCAN CANBUS Analyzer

  253,22 $

  SailCAN, Can-Bus üzerindeki tüm protokollerde CAN analizi yapabilmek için tasarlanmıştır. Kullanımı son derece kolaydır. Donanımı barrel jack yardımı ile analiz etmek istediğiniz can hattına, micro usb ile de bilgisayarınıza bağladıktan sonra SailCAN yazılımından CAN hattının analizini gerçekleştirebilirsiniz.

 • SCR Tester

  253,22 $

  Seçici Katalitik İndirgeme yani SCR, egzoz gazındaki zararlı Azotoksitleri (NOx) zararsız olan Azot ve suya dönüştürerek egzoz emisyonunu azaltan sistemdir. Dizel araçların egzozlarının bir bölümüdür.SCR sistemi egzozun bir bölümüdür ve SCR sisteminde oluşan bir arıza aracın torkunu sınırlayabilir.

 • NOx Sensör Tester

  253,22 $

  SCR sisteminin bir parçası olan NOx sensörü, EURO 5 standardına sahip ağır vasıtalar ile regülasyona girmiş ve EURO 6 motorlu ağır vasıtalarda düzenli olarak kullanılmaya başlanmıştır. Egzoz gazındaki NOx konsantrasyonunu ve hava/yakıt oranını ölçen çok amaçlı bir sensördür. Çalışma sıcaklığı 100 santigrat derece ile 800 santigrat derece arasında olup, 0-2000 ppm konsantrasyon arasında NOx ölçümü yapabilmektedir

 • Multi Probe Çok Yönlü Test Simülatörü

  193,22 $

  Multi Probe, aracın farklı sensör ve aktüatör koşullarını test etmek için uygun bir cihazdır. Bu cihazda kullanıcı, otomobilin elektrikli ve elektronik parçaları için simülasyon, mantık, ohm metre vb. farklı aşamaları test edebilmektedir.

 • Smoke-S-500pro Otomobil Duman Kaçak Dedektörü

  559,32 $

  Otomobil Duman Kaçak Dedektörü, araç boru sistemlerindeki sızıntıları test etmek için tasarlanmıştır. Tüm arabalarda, motosikletlerde, kar motosikletlerinde, ATV'de, hafif kamyonlarda, teknelerde ve benzeri araçlarda kullanılabilir.ALT-550 Otomobil Duman Kaçak Dedektörü, firmamız tarafından en son geliştirilen kaçak teşhis ve tespit cihazıdır.