Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Dinleme Cihazları

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 12 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • Sail Track Takip 1800 Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı
  • Yeni

  Sail Track Takip 1800 Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı

  81,25 $

  Sail Track 1800 sayesinde cihazın bulunduğu yerin konumunu alabilir, o ortamı dinleyebilir ve ses kaydı yapabilirsiniz. Sail Track cihazı, bir takip cihazından çok daha fazlasıdır. Cihazı kullanmak için kurulum veya aktivasyona gerek duymazsınız. Kullanımı son derece kolaydır. Ses dinleme, GPS konum takibi ve ses kaydı gibi birçok fonksiyona sahiptir. Yanındaki çeşitli aparatlarıyla dilediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evcil hayvanınızı kaybetmemek, çocuğunuzu veya yaşlı ebeveynlerinizi korumak; aracınızı takip etmek için kullanabilirsiniz.

 • Mouse Dinleme Cihazı

  43,16 $

  Mouse dinleme cihazı gerçek bir mouse olarak kullanılırken aynı zamanda dilediğiniz ortamı zahmetsizce dinlemenizi sağlar. Mouse dinleme cihazını şarj problemi yaşamadan kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ağırlık olarak normal moustan hiçbir farkı yoktur ve dışarıdan asla anlaşılmaz.

 • 6 Pilli Powerbank Takip & Dinleme Cihazı

  111,86 $

  İçerisinde 6 adet pil barındıran Powerbank Dinleme ve Takip Cihazı ile telefon ve tableti şarj ederken aynı zamanda ortamdaki sesleri uzaktan dinleme olanağı sağlar.

 • Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı

  77,82 $

  Sail Track, ortam dinlemesi, gps ile konum takibi ve ortamın sesini kaydedebileceğiniz küçük boyutlara sahip bir takip & dinleme cihazıdır.

 • Kablosuz Priz Dinleme Cihazı

  45,33 $

  Kablosuz Priz dinleme cihazı; ortam dinlemesi konusunda en donanımlı ve uzun ömürlü ürünlerden biridir. Bir sim kart aracılığı ile çalışır ve mesafe gözetmeksizin size dilediğiniz ortamı dinletir.

 • Mini A8 Mıknatıslı Kişi Takip & Dinleme Cihazı

  70,17 $

  Bu cihaz sayesinde cihazın bulunduğu ortamı çok net bir şekilde dinleyebilirsiniz. Gsm teknolojisi ile çalışan bir çakmak ebatlarındaki Sail Takip & Dinleme cihazı; bir sim kart aracılığı ile telefon gibi çalışır.

 • Powerbank Takip & Dinleme Cihazı

  63,05 $

  Kullanışlı ve şık bir powerbank olarak kullanabileceğiniz bu ürün aynı zamanda dilediğiniz zaman ortamı dinlemenize ya da bir sms ile powerbankın bulunduğu konumu almanıza olanak sağlıyor.

 • Kablolu Priz Dinleme Cihazı

  45,33 $

  Priz dinleme cihazı; ortam dinlemesi konusunda en donanımlı ve uzun ömürlü ürünlerden biridir. Bir sim kart aracılığı ile çalışır ve mesafe gözetmeksizin size dilediğiniz ortamı dinletir.

 • Ampül Dinleme Cihazı

  43,16 $

  Kesintisiz dinleme özelliği ve monte edildiği konum göz önüne alındığında serinin en zahmetsiz ve pratik ürünü olarak karşımıza çıkan ampül dinleme cihazı sayesinde farkedilmeden evinizi, ofisinizi dinleyebilirsiniz.

 • Çocuk Takip Sistemi

  51,86 $

  Düşük güç tüketimi ile taşınabilir çocuk takip sistemi cihazıdır.Cihazın pil ömrü,  takip esnasında 4-5 gün sürmektedir.

  Avea, Vodafone, Turkcell operatörlerinin tümüyle uyumlu olarak çalışmaktadır.

 • Mini A9 Ortam Dinleme Cihazı

  45,67 $

  Düşük güç tüketimi ile taşınabilir ortam dinleme cihazıdır.Cihazın pil ömrü, kesintisiz kullanımda 4-5 saat arasında değişim göstermekte, ara ara dinlemelerde 4-5 gün sürmektedir.

 • Mini A8 Kişi Takip & Dinleme Cihazı

  64,07 $

  Cihazın pil ömrü, dinleme maksatlı kesintisiz kullanımda 4-5 saat arasında değişim göstermekte, ara ara dinlemelerde 4-5 gün sürmektedir.

  Takip kullanımlarında ise; ara ara takiplerde 12 güne kadar pil ömrü vardır..