Filtreleme ölçütü

Dinleme Cihazları

Bu kategoride 11 adet ürün var.

Toplam 11 üründen 1-11 arası gösteriliyor
 • Mouse Dinleme Cihazı

  42,59 $

  Mouse dinleme cihazı gerçek bir mouse olarak kullanılırken aynı zamanda dilediğiniz ortamı zahmetsizce dinlemenizi sağlar. Mouse dinleme cihazını şarj problemi yaşamadan kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ağırlık olarak normal moustan hiçbir farkı yoktur ve dışarıdan asla anlaşılmaz.

  Hızlı Görünüm
 • 6 Pilli Powerbank Takip & Dinleme Cihazı

  85,30 $

  İçerisinde 6 adet pil barındıran Powerbank Dinleme ve Takip Cihazı ile telefon ve tableti şarj ederken aynı zamanda ortamdaki sesleri uzaktan dinleme olanağı sağlar.

  Hızlı Görünüm
 • Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı

  94,00 $

  Sail Track, ortam dinlemesi, gps ile konum takibi ve ortamın sesini kaydedebileceğiniz küçük boyutlara sahip bir takip & dinleme cihazıdır.

  Hızlı Görünüm
 • Kablosuz Priz Dinleme Cihazı

  48,69 $

  Kablosuz Priz dinleme cihazı; ortam dinlemesi konusunda en donanımlı ve uzun ömürlü ürünlerden biridir. Bir sim kart aracılığı ile çalışır ve mesafe gözetmeksizin size dilediğiniz ortamı dinletir.

  Hızlı Görünüm
 • Mini A8 Mıknatıslı Kişi Takip & Dinleme Cihazı

  46,25 $

  Bu cihaz sayesinde cihazın bulunduğu ortamı çok net bir şekilde dinleyebilirsiniz. Gsm teknolojisi ile çalışan bir çakmak ebatlarındaki Sail Takip & Dinleme cihazı; bir sim kart aracılığı ile telefon gibi çalışır.

  Hızlı Görünüm
 • Powerbank Takip & Dinleme Cihazı

  48,69 $

  Kullanışlı ve şık bir powerbank olarak kullanabileceğiniz bu ürün aynı zamanda dilediğiniz zaman ortamı dinlemenize ya da bir sms ile powerbankın bulunduğu konumu almanıza olanak sağlıyor.

  Hızlı Görünüm
 • Kablolu Priz Dinleme Cihazı

  48,69 $

  Priz dinleme cihazı; ortam dinlemesi konusunda en donanımlı ve uzun ömürlü ürünlerden biridir. Bir sim kart aracılığı ile çalışır ve mesafe gözetmeksizin size dilediğiniz ortamı dinletir.

  Hızlı Görünüm
 • Ampül Dinleme Cihazı

  42,59 $

  Kesintisiz dinleme özelliği ve monte edildiği konum göz önüne alındığında serinin en zahmetsiz ve pratik ürünü olarak karşımıza çıkan ampül dinleme cihazı sayesinde farkedilmeden evinizi, ofisinizi dinleyebilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • Çocuk Takip Sistemi

  48,69 $

  Düşük güç tüketimi ile taşınabilir çocuk takip sistemi cihazıdır.Cihazın pil ömrü,  takip esnasında 4-5 gün sürmektedir.

  Avea, Vodafone, Turkcell operatörlerinin tümüyle uyumlu olarak çalışmaktadır.

  Hızlı Görünüm
 • Mini A9 Ortam Dinleme Cihazı

  36,49 $

  Düşük güç tüketimi ile taşınabilir ortam dinleme cihazıdır.Cihazın pil ömrü, kesintisiz kullanımda 4-5 saat arasında değişim göstermekte, ara ara dinlemelerde 4-5 gün sürmektedir.

  Hızlı Görünüm
 • Mini A8 Kişi Takip & Dinleme Cihazı

  42,59 $

  Cihazın pil ömrü, dinleme maksatlı kesintisiz kullanımda 4-5 saat arasında değişim göstermekte, ara ara dinlemelerde 4-5 gün sürmektedir.

  Takip kullanımlarında ise; ara ara takiplerde 12 güne kadar pil ömrü vardır..

  Hızlı Görünüm