Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Ecu Programlama Cihazları

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 14 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • KT200 II Güncelleme Paketi
  • Yeni

  KT200 II Güncelleme Paketi

  390,00 $

  KT200 II için güncelleme paketi

  Hızlı Görünüm
 • Tactrix Openport 2.0 Ecu Chip Tuning Cihazı
  • Yeni

  Tactrix Openport 2.0 Ecu Chip Tuning Cihazı

  42,50 $

  OpenPort 2.0, standart bir J2534 arayüzü kullanarak çoğu OBDII uyumlu araçla iletişim kurabilen Tactrix'in en yeni ayarlama donanımıdır. Tactrix EcuFlash yazılımıyla birleştirilen OpenPort 2.0, çok sayıda yeni Subaru ve Mitsubishi aracını yeniden şarj etme kapasitesine sahip ve diğer arabalar için de destek sürüyor.

  Hızlı Görünüm
 • TagFlash ECU Okuma Ve Yazma Cihazı
  • Yeni

  TagFlash ECU Okuma Ve Yazma Cihazı

  845,00 $

  TagFlash, dünya çapında çeşitli otomobiller, kamyonlar, motosikletler, denizcilik için motor kontrol ünitelerinin (ECU'lar) ve şanzıman kontrol ünitelerinin (TCU'lar) okunmasını ve programlanmasını sağlayan güçlü bir ECU Programlayıcıdır. Bosch, Marelli, Siemens, Ford, Delphi, Denso, Transtron, Delco, Continental, Motorola, Valeo, Siemens Continental vb. ECU'ların EEPROM ve flash belleğini okur ve yazar. TagFlash, ECU'yu OBD, On Bench, Boot modu, BDM ve Jtag sistemleri modunda okur/yazar. Çok yönlülüğü ve geniş uyumluluğu onu otomotiv teknisyenleri ve meraklıları için değerli bir araç haline getirir. Avrupa, Amerika, Hindistan, Asya, Çin gibi birçok kıta ve ülkeden araçları destekler.

  Hızlı Görünüm
 • ECUHELP IO-PROG Opel GM BCM ECU EPS TCM Programlayıcı [Tam Sürüm]

  449,00 $

  IO Oprog Opel / GM EPS Listesi OPEL / GM EPS modüllerinin CAN üzerinden okunması / yazılması Desteklenen OPEL / GM EPS tipleri: EPS BOSCH 70F3187 + 95080 70F3187 FLASH R/W 95080 EEPROM R/W. CAN (OBD).

  Hızlı Görünüm
 • HTPROG Tam Versiyon Ecu Klonlama Cihazı

  283,73 $

  HTprog, otomotiv elektroniği endüstrisi için en son programlama ekipmanıdır. Chip tuning, DTC İptali , adblue İptali EGR iptali, DPF iptali,hız limiti İptali , IMMO kapatma, vb. yapabilir. ve ECU'yu okuyarak ve yazarak ECU ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • KT200 Offline Dongle Çevrim Dışı Çalıştırma İstasyonu

  203,39 $

  KT200 çevrimdışı çalıştırma istasyonu, OBD/bench/boot/bdm/jtag aracılığıyla ECU/tcu'yu okuyabilir ve yazabilir, dışarıda çalışırken internete bağlanmaya gerek kalmadan Kt200 cihazını kullanabilirsiniz . KT200 çevrimiçi versiyonu kadar mükemmel olan USB dongle'ı takmanız yeterli

  Hızlı Görünüm
 • BDM Sehpası (ECU Chip Tuning İçin)

  119,00 $

  BDM Sehpası, Yüksek kaliteli Metal alaşım malzemelerden imal edilip Chip Tuning Cihazları ile Ecu beynini okumak için üretilmiştir. Dahili 4 adet hassas uçlu probları ve fonksiyonel asansör sistemi sayesinde kullanım alışkanlığınız baştan sona değişecektir.

  Hızlı Görünüm
 • HTPROG Ecu Klonlama Cihazı

  203,39 $

  Otomatik sağlama toplamı düzeltme seçeneği ile P-Flash, D-Flash, Harici Flaş ve harici EEPROM'u okuyabilir ve yazabilirsiniz, Ecus'un çoğunda iki yönteminiz olacaktır.HTprog ile BMW'de CAS, Mercedes Benz'de EIZ/EIS, Volkswagen'de BCM ve Porsche...vb. gibi immobilizatörlerin korumasını kırabilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • KT200 ECU Programlama Cihazı ve Chip Tuning Cihazı

  749,00 $

  KT200, ECU verisi okuma - yazma, BIN şifresiz formatta okuma, verileri istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz ve ECU klonlama yapabileceğiniz bir ECU programlama cihazıdır. Master, kişisel bir sürümdür, sadece kendiniz kullanabilirsiniz, Slave için verilerin kilidini açamazsınız.

  Hızlı Görünüm
 • PCMtuner Fetrotech Tool ECU Programmer Support

  325,42 $

  Bu Fetrotech aracı, ağırlıklı olarak Bench modunu (yani, kapağı açmadan ECU Flash ve EEPROM okumayı ve yazmayı) temel alır. Gümüş renkli olan Fetrotech aracı, PCMtuner ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. PCMtuner'ın piyasadaki bazı protokollerdeki eksikliğini gidermek için PCMtuner cihazlarına monte edilebilir. Fetrotech aracı, ECU fonksiyon onarımını, ECU klonlamayı veya chip tuning modifikasyonunu destekler.

  Hızlı Görünüm
 • PCM Tuner Ecu Programlama Cihazı

  498,31 $

  PCM TUNER, OBD, BENCH ve BOOT modları sayesinde ECU verilerini okuyabilen ve yazabilen bir ECU programlama cihazıdır. Sanal Okumayı (VR) destekler. ECU verilerinin tam yedeklerini, kolay ECU klonlama ve güç yükseltmeleri yapar. 1.2.7 sürümü ile çalışan orijinal cihazdır. Orijinal olmayan cihazlar 1.2.7 ile çalışmaz. Klon versiyon değildir.

  Hızlı Görünüm