Filtreleme ölçütü

Ecu Programlama Cihazları

Bu kategoride 6 adet ürün var.

Toplam 6 üründen 1-6 arası gösteriliyor
 • HTPROG Ecu Klonlama Cihazı
  • Yeni

  HTPROG Ecu Klonlama Cihazı

  200,00 $

  Otomatik sağlama toplamı düzeltme seçeneği ile P-Flash, D-Flash, Harici Flaş ve harici EEPROM'u okuyabilir ve yazabilirsiniz, Ecus'un çoğunda iki yönteminiz olacaktır.HTprog ile BMW'de CAS, Mercedes Benz'de EIZ/EIS, Volkswagen'de BCM ve Porsche...vb. gibi immobilizatörlerin korumasını kırabilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • KT200 ECU Programlama Cihazı
  • Yeni

  KT200 ECU Programlama Cihazı

  790,00 $

  KT200, ECU verisi okuma - yazma, BIN şifresiz formatta okuma, verileri istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz ve ECU klonlama yapabileceğiniz bir ECU programlama cihazıdır. Master, kişisel bir sürümdür, sadece kendiniz kullanabilirsiniz, Slave için verilerin kilidini açamazsınız.

  Hızlı Görünüm
 • PCMtuner Fetrotech Tool ECU Programmer Support

  320,00 $

  Bu Fetrotech aracı, ağırlıklı olarak Bench modunu (yani, kapağı açmadan ECU Flash ve EEPROM okumayı ve yazmayı) temel alır. Gümüş renkli olan Fetrotech aracı, PCMtuner ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. PCMtuner'ın piyasadaki bazı protokollerdeki eksikliğini gidermek için PCMtuner cihazlarına monte edilebilir. Fetrotech aracı, ECU fonksiyon onarımını, ECU klonlamayı veya chip tuning modifikasyonunu destekler.

  Hızlı Görünüm
 • PCM Tuner Ecu Programlama Cihazı

  490,00 $

  PCM TUNER is an ECU programming device that can read and write ECU data thanks to OBD, BENCH and BOOT modes. It supports Virtual Reading (VR). It makes complete backups of ECU data, easy ECU cloning and power upgrades. it is the original device that works with version 1.2.7. Non-original devices do not work with 1.2.7. It is not a clone version.

  Hızlı Görünüm
 • CG FC200 MASTER ECU Programlama ve Chip Tuning Cihazı

  749,00 $

  CG FC200 MASTER piyasadaki araçların tümünü destekleyen bir ECU programlama ve chip tuning cihazıdır. FC200 Muadillerinin aksine uygun fiyat ve performansıyla 2022 yılına damgasını vuran CGDI FC200 ile eski chip tuning cihazlarınızı unutun. 4200 farklı ECU desteği ile CGDI FC200 piyasadaki araçların tümüne müdahale edebilir. ECU flaşlama, modül klonlama, chip tuning gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • Eco OBD2 - Yakıt Tasarruf - Chip Tuning Box

  6,57 $

  EcoOBD2 chip tuning box, dizel ve benzinli araçlarda yakıt tüketimini azaltmak ve emisyon değerlerini düşük seviyelere çekmek için dizayn edilmiş, tak-çalıştır bir Chip Tuning cihazıdırEcoOBD2 - Nitro OBD2 Benzin, LPG ve benzinli araçlarda yakıt tüketimini azaltmak ve emisyon değerlerini düşürmek için dizayn edilmiş, kolay kullanımlı bir Chip Tuning cihazıdır.

  Hızlı Görünüm