Filtreleme ölçütü

Blog Categories

ECU Programlama

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 14 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • KT200 II ECU Programlama Cihazı ve Chip Tuning Cihazı

  1.090,00 $

  ECU verisi okuma ve yazma, BIN şifresiz formatında okuma, verileri istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. ECU'yu klonlayabilir ve ECU hizmeti olarak kullanabilirsiniz. Master, kişisel bir sürümdür, sadece kendiniz kullanabilirsiniz..

 • KT200 II Güncelleme Paketi

  390,00 $

  KT200 II için güncelleme paketi

  1. Yeni protokoller eklendi ve gelecekte sıklıkla daha fazlası eklenecektir. 2. Birinci nesil KT200'ün otomatik sağlama toplamı sorunu düzeltildi ve okuma ve yazma verimliliği büyük ölçüde iyileştirildi. 3. Sunucuya birçok yeni sanal dosya eklendi. 4. ECU'nun koruması güçlendirilmiştir ve bir işlem hatası yapılırsa derhal sizi uyaracaktır. 5. Optimize edilmiş sunucu erişim verimliliği.

 • Tactrix Openport 2.0 Ecu Chip Tuning Cihazı

  42,50 $

  OpenPort 2.0, standart bir J2534 arayüzü kullanarak çoğu OBDII uyumlu araçla iletişim kurabilen Tactrix'in en yeni ayarlama donanımıdır. Tactrix EcuFlash yazılımıyla birleştirilen OpenPort 2.0, çok sayıda yeni Subaru ve Mitsubishi aracını yeniden şarj etme kapasitesine sahip ve diğer arabalar için de destek sürüyor.

 • TagFlash ECU Okuma Ve Yazma Cihazı

  895,00 $

  TagFlash, dünya çapında çeşitli otomobiller, kamyonlar, motosikletler, denizcilik için motor kontrol ünitelerinin (ECU'lar) ve şanzıman kontrol ünitelerinin (TCU'lar) okunmasını ve programlanmasını sağlayan güçlü bir ECU Programlayıcıdır. Bosch, Marelli, Siemens, Ford, Delphi, Denso, Transtron, Delco, Continental, Motorola, Valeo, Siemens Continental vb. ECU'ların EEPROM ve flash belleğini okur ve yazar. TagFlash, ECU'yu OBD, On Bench, Boot modu, BDM ve Jtag sistemleri modunda okur/yazar. Çok yönlülüğü ve geniş uyumluluğu onu otomotiv teknisyenleri ve meraklıları için değerli bir araç haline getirir. Avrupa, Amerika, Hindistan, Asya, Çin gibi birçok kıta ve ülkeden araçları destekler.

 • ECUHELP IO-PROG Opel GM BCM ECU EPS TCM Programlayıcı [Tam Sürüm]

  449,00 $

  IO Oprog Opel / GM EPS Listesi OPEL / GM EPS modüllerinin CAN üzerinden okunması / yazılması Desteklenen OPEL / GM EPS tipleri: EPS BOSCH 70F3187 + 95080 70F3187 FLASH R/W 95080 EEPROM R/W. CAN (OBD).

 • HTPROG Tam Versiyon ECU Klonlama Cihazı

  283,73 $

  HTprog, otomotiv elektroniği endüstrisi için en son programlama ekipmanıdır. Chip tuning, DTC İptali , adblue İptali EGR iptali, DPF iptali,hız limiti İptali , IMMO kapatma, vb. yapabilir. ve ECU'yu okuyarak ve yazarak ECU ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz.

 • KT200 Offline Dongle Çevrim Dışı Çalıştırma İstasyonu

  203,39 $

  KT200 çevrimdışı çalıştırma istasyonu, OBD/bench/boot/bdm/jtag aracılığıyla ECU/tcu'yu okuyabilir ve yazabilir, dışarıda çalışırken internete bağlanmaya gerek kalmadan Kt200 cihazını kullanabilirsiniz . KT200 çevrimiçi versiyonu kadar mükemmel olan USB dongle'ı takmanız yeterli

 • BDM Sehpası (ECU Chip Tuning İçin)

  119,00 $

  BDM Sehpası, Yüksek kaliteli Metal alaşım malzemelerden imal edilip Chip Tuning Cihazları ile Ecu beynini okumak için üretilmiştir. Dahili 4 adet hassas uçlu probları ve fonksiyonel asansör sistemi sayesinde kullanım alışkanlığınız baştan sona değişecektir.

 • HTPROG Ecu Klonlama Cihazı

  203,39 $

  Otomatik sağlama toplamı düzeltme seçeneği ile P-Flash, D-Flash, Harici Flaş ve harici EEPROM'u okuyabilir ve yazabilirsiniz, Ecus'un çoğunda iki yönteminiz olacaktır.HTprog ile BMW'de CAS, Mercedes Benz'de EIZ/EIS, Volkswagen'de BCM ve Porsche...vb. gibi immobilizatörlerin korumasını kırabilirsiniz.

 • KT200 ECU Programlama Cihazı ve Chip Tuning Cihazı

  749,00 $

  KT200, ECU verisi okuma - yazma, BIN şifresiz formatta okuma, verileri istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz ve ECU klonlama yapabileceğiniz bir ECU programlama cihazıdır. Master, kişisel bir sürümdür, sadece kendiniz kullanabilirsiniz, Slave için verilerin kilidini açamazsınız.

 • PCMtuner Fetrotech Tool ECU Programmer Support

  325,42 $

  Bu Fetrotech aracı, ağırlıklı olarak Bench modunu (yani, kapağı açmadan ECU Flash ve EEPROM okumayı ve yazmayı) temel alır. Gümüş renkli olan Fetrotech aracı, PCMtuner ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. PCMtuner'ın piyasadaki bazı protokollerdeki eksikliğini gidermek için PCMtuner cihazlarına monte edilebilir. Fetrotech aracı, ECU fonksiyon onarımını, ECU klonlamayı veya chip tuning modifikasyonunu destekler.

 • PCM Tuner Ecu Programlama Cihazı

  498,31 $

  PCM TUNER, OBD, BENCH ve BOOT modları sayesinde ECU verilerini okuyabilen ve yazabilen bir ECU programlama cihazıdır. Sanal Okumayı (VR) destekler. ECU verilerinin tam yedeklerini, kolay ECU klonlama ve güç yükseltmeleri yapar. 1.2.7 sürümü ile çalışan orijinal cihazdır. Orijinal olmayan cihazlar 1.2.7 ile çalışmaz. Klon versiyon değildir.