Filtreleme ölçütü

ECU Programlama

Bu kategoride 5 adet ürün var.

Toplam 5 üründen 1-5 arası gösteriliyor
 • KT200 ECU Programlama Cihazı
  • Yeni

  KT200 ECU Programlama Cihazı

  669,49 $

  KT200, ECU verisi okuma - yazma, BIN şifresiz formatta okuma, verileri istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz ve ECU klonlama yapabileceğiniz bir ECU programlama cihazıdır. Master, kişisel bir sürümdür, sadece kendiniz kullanabilirsiniz, Slave için verilerin kilidini açamazsınız.

  Hızlı Görünüm
 • PCMtuner Fetrotech Tool ECU Programmer Support
  • Yeni

  PCMtuner Fetrotech Tool ECU Programmer Support

  271,19 $

  Bu Fetrotech aracı, ağırlıklı olarak Bench modunu (yani, kapağı açmadan ECU Flash ve EEPROM okumayı ve yazmayı) temel alır. Gümüş renkli olan Fetrotech aracı, PCMtuner ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. PCMtuner'ın piyasadaki bazı protokollerdeki eksikliğini gidermek için PCMtuner cihazlarına monte edilebilir. Fetrotech aracı, ECU fonksiyon onarımını, ECU klonlamayı veya chip tuning modifikasyonunu destekler.

  Hızlı Görünüm
 • PCM Tuner Ecu Programlama Cihazı

  415,25 $

  PCM TUNER; OBD, BENCH ve BOOT modları sayesinde ECU verisi okuma ve yazma yapabilen bir ECU programlama cihazıdır. Sanal Okumayı (VR) destekler. ECU verilerini eksiksiz bir şekilde yedekler, kolay ECU klonlama ve güç yükseltmeleri yapar. 1.2.7 versiyonuyla çalışan orijinal cihazdır. Orijinal olmayan cihazlar 1.2.7 ile çalışmamaktadır. Klon versiyon değildir.

  Hızlı Görünüm
 • CG FC200 MASTER ECU Programlama ve Chip Tuning Cihazı

  634,75 $

  CG FC200 MASTER piyasadaki araçların tümünü destekleyen bir ECU programlama ve chip tuning cihazıdır. FC200 Muadillerinin aksine uygun fiyat ve performansıyla 2022 yılına damgasını vuran CGDI FC200 ile eski chip tuning cihazlarınızı unutun. 4200 farklı ECU desteği ile CGDI FC200 piyasadaki araçların tümüne müdahale edebilir. ECU flaşlama, modül klonlama, chip tuning gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • Eco OBD2 - Yakıt Tasarruf - Chip Tuning Box

  5,57 $

  EcoOBD2 chip tuning box, dizel ve benzinli araçlarda yakıt tüketimini azaltmak ve emisyon değerlerini düşük seviyelere çekmek için dizayn edilmiş, tak-çalıştır bir Chip Tuning cihazıdır.

  Hızlı Görünüm