Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Can Bus Takip / Analiz Sistemleri

Bu kategoride 5 adet ürün var.

Toplam 5 üründen 1-5 arası gösteriliyor
 • ThinkTool TPMS T100

  249,00 $

  THINKTPMS T100, sensör kimliği, lastik basıncı, lastik frekansı, lastik sıcaklığı ve akü durumu gibi sensör verilerini görüntülemek için TPMS sensörünü etkinleştirebilir.THINKCAR T-Wand 100, THINKCAR tarafından geliştirilmiş profesyonel bir TPMS (Lastik Basıncı İzleme Sistemi) servis aracıdır. Bluetooth üzerinden sensör verilerini okuma özelliği ile. Ayrıca OBD portu üzerinden TPMS sensörlerini yeniden öğrenebilir ve programlayabilir.

 • TJA1050 CAN Alıcı - Verici

  3,00 $

  TJA1050, CAN protokol denetleyicisi arasında  bir arayüz ve fiziksel veri yoludur. Cihaz, veri yoluna diferansiyel iletim kabiliyeti ve CAN kontrol cihazına diferansiyel alım kabiliyeti sağlar.

 • Çift CAN-BUS Adaptörü (Teensy 3.5, 3.6 için)

  18,58 $

  Bu alıcı-verici eklentisi sayesinde projenize CAN-Bus özelliği ekleyin.Her CAN hattı için bir tane olmak üzere iki adet SN65HVD230D alıcı-vericiye sahiptir. Ayrıca 120 Ohm terminal dirençler de bulunur. Çevreyle uyumlu tasarımı sayesinde, gerekirse diğer pimlere kolayca erişmenizi sağlar.

 • OBDplus Araç Takip Cihazı (Basic)

  59,01 $

  OBDplus, aracınızı harita üzerinden takip edebileceğiniz; 2000 ve üstü binek - ağır vasıta araçlarla uyumlu olan bir tak-kullan üründür.

 • OBDplus Araç Takip Cihazı (Pro)

  141,48 $

  OBDplus, aracınızı harita üzerinden takip edebileceğiniz; 2000 ve üstü binek - ağır vasıta araçlarla uyumlu olan bir tak-kullan üründür.