Blog Categories

Çok satanlar

 • 2 Pin 5mm Klemens - Konnektör (Vidalı)

  0,04 $

  Bu 2 pinli klemensler sayesinde kolayca bir PCB arayüzüne geçici bağlantılar oluşturabilirsiniz. PCB ve Breadboard uyumludur. Bu 2 pinli vidalı klemensin terminal bacak aralığı 5,08 mm’dir. Küçük boyutlu ve yüksek kaliteli olması açısından kullanışlıdır.

 • NYAF KABLO H05V-K 0,50 mm2 (Yüksek Kalite) 1 MT PEMBE

  0,15 $

  NYAF kablolar, hareketli tesislerde ve cihazların bağlantısında kullanılır. Topraklama kablosu olarak kullanılabileceği gibi otomatik kumandalardaki terminal bağlantılarında elektrik panolarının içerisinde ve nemli alanlarda ise farklı kablo kanalları içerisinde çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır.

 • LM2596 Ayarlanabilir Voltaj Regülatörü

  2,03 $

  4V DC - 35V DC arası giriş gerilimlerini 1.23V DC - 30 VDC aralığında regüle edebilirsiniz. Üzerinde bulunan trimpot aracılığı ile çıkış gerilimini isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Küçük boyutları ile oldukça kullanışlı olan bu modül üzerinde LM2596 regüle entegresi bulundurur. Devre 3A DC' ye kadar olan akımı taşıyabilir. 30 mV'luk ufak bir sapma payı ise diğer DC-DC konvertörlere göre büyük bir avantaj sağlar. Not: Ürün voltaj düşürücü olduğundan çıkış gerilimi giriş geriliminden fazla olamaz. 30V giriş bağlarsanız 0-30V aralığında istediğiniz gerilime ayarlayabilirsiniz. Ancak girişe 12V bağlarsanız çıkışı 0-12V aralığında ayarlayabilirsiniz.

 • TP4056 5V 1A XD58A Korumalı Lipo Pil Şarj Modülü

  0,41 $

  Modül, TP4056 lipo şarj çipi ile üretilmiştir. 1 hücreli lityum pilleri şarj edebilir veya paralel bağlı pilleri şarj edebilir. TP4056, basit devre yapısı, iyi koruma özelliği sayesinde hassas şarj yapabilmektedir. Bu modül tamamıyla otomatik şarj mekanizmasına sahiptir. SMD malzemelerden üretilmiştir.

 • 5mm Led Diyot

  0,02 $

  Kendi projeleriniz veya elektrikli ev aletleri, ofis ve sanayi için kullanışlıdır. Elektronikçiler veya elektronik meraklıları için mükemmel bir LED türüdür. Pakette her renkten 20'şer tane olmak üzere toplam 100 adet led bulunur.

 • 8mm Kablo Geçit Lastiği

  0,05 $

  Grommet geçit lastikleri (kablo geçit lastiği) olarak bilinir. Genellikle grommet geçit lastiği elektrik, elektronik ortamlarda kullanılır. Motor, makina ve diğer mekanizmalardaki gürültü ve titreşim yalıtımının sağlanmasında kullanılan etkin ve ekonomik bir sızdırmazlık elemanıdır. Geçit lastikleri günümüz sanayisinde çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Değişik ölçü ve tiplerde üretilebilir. Kullanım yerleri; genellikle elektronik, bilgisayar aksesuarlarında, laboratuvar donanımlarında ve diğer çeşitli aletlerde kullanılmaktadır.

 • MCP2515 CANBUS-SPI Modülü

  3,00 $

  SPI arayüzlü MCP2515 CAN kontrolcü ve TJA1050 CAN transceiver temel alınarak yapılmıştır. 

  MCP2515 CAN-SPI dönüştürücü entegre barındıran bu kart, CANBUS Shield ile aynı işlevi görmektedir. 

 • Arduino Pro Mini 5V/16 Mhz

  5,30 $

  Arduino Pro Mini 5V ile çalışan ve üzerinde Atmega328 mikrodenetçisi bulunduran bir geliştirme/prototip kartıdır. Arduino Pro Mini'yi diğer kartlardan ayıran nokta üzerinde her hangi bir USB girişi yada ara yüzü olmamasıdır bu yüzden Arduino Pro Mini'yi programlamak için basit bir FTDI programlayıcısı ile programları yüklemeniz gerekmektedir).

 • TP4056 Lityum Pil Şarj Modülü Micro USB

  0,75 $

  Şarj akımı 1A olarak belirlenmiştir. Zaten günümüz çoğu telefon/USB şarj cihazları 1A ve üzerini verir. Emin olmak için telefon şarj cihazının üzerindeki değerlerine bakabilirsiniz. İsterseniz direnç değişimi ile akım değerini değiştirebilirsiniz.

 • TPA3118 PBTL Mono Dijital Amplifikatör Kartı

  4,79 $

  TPA3118 PBTL Mono Dijital Amplifikatör Kartı, radyo alıcıları veya elektro gitar alıcıları gibi düşük güçlü, duyulmayan elektronik ses sinyallerini hoparlörlere veya kulaklıklara aktarmak için yeterli hale getiren bir ses güç amplifikatörü kartıdır.

 • NodeMCU Lolin V3 CH340 Esp8266 Tabanlı Geliştirme Kartı

  3,56 $

  NodeMCU açık kaynak kodlu yazılımlıdır ve geliştirme kartlarıyla IoT projelerinizi kolayca prototiplemenize lua ara yüzüyle yardımcı olur. Esp8266 tabanlı projelerinizi kolayca ayarlarını yapıp çalıştırmanızı hedefleyen bir geliştirme kartıdır.

 • ESP32-CAM WiFi Bluetooth Geliştirme Kartı + OV2640 Kamera

  9,34 $

  ESP32-CAM, size bir video akış web sunucusu kurmak, yüz tanıma ve algılama, ev otomasyonu sistemi gibi alanlarda kullanabileceğiniz ESP32-S çip ve OV2640 kamerayı birleştiren bir modüldür.