Filtreleme ölçütü

Adblue Emülatörleri

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 56 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • Renault Master 3 SID321 Adblue İptal Emülatörü
  • Yeni

  Renault Master 3 SID321 Adblue İptal Emülatörü

  199,00 $

  Renault Master 3 SID321 Adblue iptal emülatörü, ağır vasıta aracınızdaki NOx sensörlerini, Adblue pompasını, Adblue seviye ve kalite sensörünü, PM sensörünü ve sıcaklık sensörlerini simüle eden ve araçtaki buna bağlı hataları gideren bir emülatör cihazıdır.

  Hızlı Görünüm
 • BMC Tuğra Euro 6 Adblue İptal Emülatörü

  149,00 $

  AdBlue veya Dizel Egzoz Sıvısı (DEF),% 32.5 yüksek saflıkta üre ve% 67.5 deiyonize su ile harmanlanmış sulu bir üre çözeltisidir. DEF çözeltisi, Dizel motorlardan çıkan egzoz emisyonlarında NOx konsantrasyonunu düşürmek için Seçmeli Katalitik İndirgeme (SCR) yönteminde kullanılır.

  Hızlı Görünüm
 • Ponsse Bear Euro 6 Adblue (SCR) İptali

  79,00 $

  Ülkemizde en çok kullanılan kamyon ve otobüs markaları içerisinde yer alan Ponsse Bear Euro 6 modellerinde meydana gelen egzoz sistemi (SCR) arızaları aracınızın adblue sisteminden dolayı tork kaybetmesine yol açar. Bozulan nox sensörü, adblue beyni, sıcaklık sensörleri gibi parçalar size yüksek ücretlere mal olmaktadır. Yaşadığınız tüm bu adblue sistem arızalarını Ponsse Bear adblue iptal cihazı ile çok daha ucuza düzeltebilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • Volvo B8R Bus Euro 5 Adblue (SCR) İptali

  99,00 $

  Volvo B8R Adblue İptal Emülatörü, Volvo B8R otobüslerde sıkça karşılaşılan DPF hatası ve Rejenerasyon hatası sorunlarını çözen bir emülatördür. Volvo B8R Euro 5 Adblue İptal Emülatörü, AdBlue egzoz katalitik sistemini geçersiz kılmak için tasarlanmıştır. Araçtaki Adblue sistemini elektronik olarak yok sayar.

  Hızlı Görünüm
 • John Deere Euro 6 DTC Hata Kodu Temizleyici

  99,00 $

  John Deere Hata Kodu Temizleyici aracın OBD soket girişine takılarak çalışan (tak-çalıştır) cihazdır. Arıza uyarısı veren araçlarda kısa sürede araç da bulunan hata kodlarını silerek yolunuza devam etmenizi sağlar John Deere araçların birçoğu Euro6 motor ve gelişmiş sistemler kullanmaktadır. Fakat bu sistemler sürekli arızalanabilir ve araçların kullanımını zorlaştırabilir. John Deere Euro6 araçlar için geliştirmiş olduğumuz John Deere Hata Kodu Temizleyici araç üzerine kolaylıkla bağlanabilmekte ve araç üzerindeki belirtilen arızaları temizleyebilmektedir.

  Hızlı Görünüm
 • Volvo B8R Bus Euro 6 Adblue İptali

  99,00 $

  Volvo B8R Euro 6 Adblue İptal Emülatörü Ağır vasıta kamyon, otobüs ve tırlarda AdBlue egzoz katalitik sistemini geçersiz kılmak için tasarlanmıştır. AdBlue iptal cihazı araçtaki Adblue sistemini elektronik olarak yok sayar.Volvo B8R Adblue Emulator Euro 6 ağır vasıta araçların elektronik aksamıyla kusursuz olarak çalışır ve kamyon, otobüs vb. araçlara kolayca monte edilir ve anında aracınızın Adblue ve emisyon değerlerini düzenler.

  Hızlı Görünüm
 • Dewulf Adblue İptal Emülatörü

  199,00 $

  Dewulf Euro 6 Adblue İptal Emülatörü Dewulf tarım makinelerinde AdBlue egzoz katalitik sistemini geçersiz kılmak için tasarlanmıştır. AdBlue iptal cihazı araçtaki Adblue sistemini elektronik olarak yok sayar.Bu cihazın montajı aracın motor beynine (ECU) yapılmaktadır ve montaj işlemi oldukça kolaydır.Montaj sonrasında ise aracın Adblue sistemi devre dışı kalır ve emulator araca hiçbir şekilde zarar vermez. (Örn: Aracın çekişten düşmesi, Arıza Lambası Yakma vb…)

  Hızlı Görünüm
 • Volvo Penta Euro 6 Adblue İptali

  199,00 $

  Volvo Penta iş makineleri inşaat sektöründe birçok alanda aktif şekilde kullanılmaktadır. Zorlu şartlarda çalışan Volvo Penta iş makinelerinde zaman zaman adblue sisteminden kaynaklı hatalar meydana gelmektedir. Volvo Penta Adblue iptal cihazı sayesinde bu hatalardan kurtulur; zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.Volvo Penta araçlarda NOx sensörleri de sürekli arızalanan sistemlerden biridir.

  Hızlı Görünüm
 • Laverda Euro 6 Adblue İptali

  149,00 $

  Laverda biçerdöverler çalıştıkları zorlu koşullar sebebiyle genellikle adblue pompası başta olmak üzere SCR sistemi üzerinden hatalar verir ve iş makinesinin gücünü azaltır. Bu can sıkıcı durumun çözülmesi için ilgili parçanın onarılması şarttır.

  Hızlı Görünüm
 • Massey Ferguson Euro 6 Adblue İptali

  149,00 $

  Massey Ferguson traktör olarak kendini kanıtlamış ve gücü herkes tarafından beğenilen yüksek performans gösteren araçlardandır. Massey Ferguson marka araçlarda performans üst seviyededir. İç yapısı ferah ve kullanım kolaylığı sağlayan araçlar içerisindedir. Kabin genişliği ve kendine özgü kasası ile ilgi çekicidir. Massey Ferguson traktörlerde kullanılan ekipman ve sahip olduğu konfordan dolayı birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilen modeller arasındadır.

  Hızlı Görünüm
 • 10 in 1 Euro 5 Adblue İptal Emülatörü

  59,00 $

  AdBlue egzoz katalitik sistemini kamyonlarda, otobüslerde ve kamyonlarda geçersiz kılmak için tasarlanmıştır. AdBlue iptal cihazı, araçtaki Adblue sistemini elektronik olarak dikkate almaz. Bu cihazın kurulumu araç motorunda (ECU) yapılır ve montajı kolaydır. Kurulumdan sonra, aracın Adblue sistemi devre dışı bırakılır ve emülatör araca hiçbir şekilde zarar vermez. (Örneğin: aracı römorktan düşürmek, arıza lambasını yakmak vb.)

  Hızlı Görünüm
 • Bobcat Euro 6 Adblue İptali

  149,00 $

  Bobcat yükleyici, teleskopik forkliftler, ekskavatörler ve kazıcı yükleyici olarak birçok alanda çok sayıda ürün yelpazesi olan bir markadır. Bobcat teleskopik forkliftler, Bobcat ekskavatörler, Bobcat yükleyiciler ve Bobcat kazıcı yükleyiciler genellikle adblue kullanan araçlardır.

  Hızlı Görünüm