Filtreleme ölçütü

Hata Kodu Siliciler

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 17 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • BMC Tuğra Euro 6 DTC Hata Kodu Temizleyici

  99,00 $

  Fiş ve kullanım şeklinde veya Can-Bus araç modülündeki kurulumla yapılabilir.  Uyarı uyarısı veren araçlarda araçtaki arıza kodlarını kısa sürede silerek yolculuğunuza devam etmenize yardımcı olur.Ancak, Adblue sisteminin sürekli arızası, araçların kullanımını zorlaştırıyor. BMC Tuğra Euro 6 araçları için geliştirdiğimiz BMC Tuğra Euro 6 Adblue emülatörleri araca kolayca bağlanır ve Adblue hatalarını geçersiz kılar.

  Hızlı Görünüm
 • Maxxforce GHG17 Euro 6 DTC Hata Kodu Temizleyici

  99,00 $

  Fiş ve kullanım şeklinde veya Can-Bus araç modülündeki kurulumla yapılabilir.  Uyarı uyarısı veren araçlarda araçtaki arıza kodlarını kısa sürede silerek yolculuğunuza devam etmenize yardımcı olurAncak, Adblue sisteminin sürekli arızası, araçların kullanımını zorlaştırıyor. Maxxforce GHG17 Euro 6 araçları için geliştirdiğimiz Euro 6 Adblue emülatörleri araca kolayca bağlanıyor ve Adblue hatalarını geçersiz kılıyor.

  Hızlı Görünüm
 • Volvo B8R Bus Euro 6 Hata Kodu (DTC) Temizleyici

  99,00 $

  OBD soketine takılarak çalışan tak-çalıştır cihazdır. Arıza uyarısı veren araçlarda kısa sürede araç da bulunan hata kodlarını temizleyerek  yolunuza devam etmenize yardımcı olur.OBD soketine takılarak çalışan tak-çalıştır cihazdır. Arıza uyarısı veren araçlarda kısa sürede araç da bulunan hata kodlarını temizleyerek yolunuza devam etmenize yardımcı olur.

  Hızlı Görünüm
 • Volvo B8R Bus Euro 5 Hata Kodu (DTC) Temizleyici

  99,00 $

  Volvo B8R Hata Kodu Temizleyici Nedir? OBD soketine takılarak çalışan tak-çalıştır cihazdır. Arıza uyarısı veren araçlarda kısa sürede araç da bulunan hata kodlarını temizleyerek yolunuza devam etmenize yardımcı olur.

  Hızlı Görünüm
 • Scania Euro 6 DTC Hata Kodu Temizleyici

  99,00 $

  Fiş ve kullanım şeklinde veya Can-Bus araç modülündeki kurulumla yapılabilir. Uyarı uyarısı veren araçlarda araçtaki arıza kodlarını kısa sürede silerek yolculuğunuza devam etmenize yardımcı olur.Ancak, Adblue sisteminin sürekli arızası, araçların kullanımını zorlaştırıyor. Scania Euro 6 araçları için geliştirdiğimiz Scania Euro 6 Adblue emülatörleri araca kolayca bağlanır ve Adblue hatalarını geçersiz kılar.

  Hızlı Görünüm
 • BMC Euro 5 DTC Hata Kodu Temizleyici

  99,00 $

  Fiş ve kullanım şeklinde veya Can-Bus araç modülündeki kurulumla yapılabilir.  Uyarı uyarısı veren araçlarda araçtaki arıza kodlarını kısa sürede silerek yolculuğunuza devam etmenize yardımcı olur.Ancak, Adblue sisteminin sürekli arızası, araçların kullanımını zorlaştırıyor. BMC Euro 5 araçları için geliştirdiğimiz BMC Euro 5 Adblue emülatörleri araca kolayca bağlanır ve Adblue hatalarını geçersiz kılar.

  Hızlı Görünüm
 • DEUTZ Euro 6 DTC Hata Kodu Temizleyici

  99,00 $

  OBD soketine takılarak çalışan tak-çalıştır cihazdır. Arıza uyarısı veren araçlarda kısa sürede araç da bulunan hata kodlarını temizleyerek  yolunuza devam etmenize yardımcı olur Deutz Euro 6 tüm modellerle uyumludur. Günümüz teknolojisi ile üretilen Deutz araçların hemen hemen hepsi Euro6 motor ve gelişmiş teknolojili sistemler kullanmaktadır.

  Hızlı Görünüm
 • Mercedes Euro 6 DTC Hata Kodu Temizleyici

  99,00 $

  Fiş ve kullanım şeklinde veya Can-Bus araç modülündeki kurulumla yapılabilir. Uyarı uyarısı veren araçlarda araçtaki arıza kodlarını kısa sürede silerek yolculuğunuza devam etmenize yardımcı olur.Ancak, Adblue sisteminin sürekli arızası, araçların kullanımını zorlaştırıyor. Mercedes Euro 6 araçları için geliştirdiğimiz Mercedes Euro 6 Adblue emülatörleri araca kolayca bağlanır ve Adblue hatalarını geçersiz kılar.

  Hızlı Görünüm
 • Volvo Euro 6 DTC Hata Kodu Temizleyici

  99,00 $

  Fiş ve kullanım şeklinde veya Can-Bus araç modülündeki kurulumla yapılabilir.  Uyarı uyarısı veren araçlarda araçtaki arıza kodlarını kısa sürede silerek yolculuğunuza devam etmenize yardımcı olur.Ancak, Adblue sisteminin sürekli arızası, araçların kullanımını zorlaştırıyor. Volvo Euro 6 araçları için geliştirdiğimiz Volvo Euro 6 Adblue emülatörleri araca kolayca bağlanır ve Adblue arızalarını geçersiz kılar.

  Hızlı Görünüm
 • Iveco Euro 6 DTC Hata Kodu Temizleyici

  99,00 $

  Fiş ve kullanım şeklinde veya Can-Bus araç modülündeki kurulumla yapılabilir.  Uyarı uyarısı veren araçlarda araçtaki arıza kodlarını kısa sürede silerek yolculuğunuza devam etmenize yardımcı olur.Ancak, Adblue sisteminin sürekli arızası, araçların kullanımını zorlaştırıyor. Iveco Euro 6 araçları için geliştirdiğimiz Iveco Euro 6 Adblue emülatörleri araca kolayca bağlanır ve Adblue hatalarını geçersiz kılar.

  Hızlı Görünüm
 • MAN Euro 6 DTC Hata Kodu Temizleyici

  99,00 $

  Fiş ve kullanım şeklinde veya Can-Bus araç modülündeki kurulumla yapılabilir.  Uyarı uyarısı veren araçlarda araçtaki arıza kodlarını kısa sürede silerek yolculuğunuza devam etmenize yardımcı olur.Ancak, Adblue sisteminin sürekli arızası, araçların kullanımını zorlaştırıyor. Man Euro 6 araçları için geliştirdiğimiz Euro 6 Adblue emülatörleri araca kolayca bağlanıyor ve Adblue hatalarını geçersiz kılıyor.

  Hızlı Görünüm
 • Renault Euro 6 DTC Hata Kodu Temizleyici

  99,00 $

  Fiş ve kullanım şeklinde veya Can-Bus araç modülündeki kurulumla yapılabilir. Uyarı uyarısı veren araçlarda araçtaki arıza kodlarını kısa sürede silerek yolculuğunuza devam etmenize yardımcı olur.Ancak, Adblue sisteminin sürekli arızası, araçların kullanımını zorlaştırıyor. Renault Euro 6 araçları için geliştirdiğimiz Euro 6 Adblue emülatörleri araca kolayca bağlanır ve Adblue arızalarını geçersiz kılar.

  Hızlı Görünüm