Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Emisyon Sistemi Analiz Cihazları

Bu kategoride 4 adet ürün var.

Toplam 4 üründen 1-4 arası gösteriliyor
 • Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı
  • Yeni

  Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı

  180,00 $

  Duman kaçak test cihazı ile araç üzerindeki borularda bulunan kaçakları dakikalar içinde hızlı ve kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Ancel S300 duman kaçak test cihazı, fiyat ve performans dengesi ile Türkiye'nin en çok tercih edilen teşhis cihazlarından biridir. Rakiplerine göre sunduğu üstün malzeme kalitesi ve sağlamlığı ile öne çıkmaktadır. Ayrıca, ihtiyacınız olan tüm aparatlar cihazın içinde yer almaktadır.

 • SCR Tester

  253,22 $

  Seçici Katalitik İndirgeme yani SCR, egzoz gazındaki zararlı Azotoksitleri (NOx) zararsız olan Azot ve suya dönüştürerek egzoz emisyonunu azaltan sistemdir. Dizel araçların egzozlarının bir bölümüdür.SCR sistemi egzozun bir bölümüdür ve SCR sisteminde oluşan bir arıza aracın torkunu sınırlayabilir.

 • NOx Sensör Tester

  253,22 $

  SCR sisteminin bir parçası olan NOx sensörü, EURO 5 standardına sahip ağır vasıtalar ile regülasyona girmiş ve EURO 6 motorlu ağır vasıtalarda düzenli olarak kullanılmaya başlanmıştır. Egzoz gazındaki NOx konsantrasyonunu ve hava/yakıt oranını ölçen çok amaçlı bir sensördür. Çalışma sıcaklığı 100 santigrat derece ile 800 santigrat derece arasında olup, 0-2000 ppm konsantrasyon arasında NOx ölçümü yapabilmektedir

 • Multi Probe Çok Yönlü Test Simülatörü

  193,22 $

  Multi Probe, aracın farklı sensör ve aktüatör koşullarını test etmek için uygun bir cihazdır. Bu cihazda kullanıcı, otomobilin elektrikli ve elektronik parçaları için simülasyon, mantık, ohm metre vb. farklı aşamaları test edebilmektedir.