Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Boya Ölçüm Cihazları

Bu kategoride 6 adet ürün var.

Toplam 6 üründen 1-6 arası gösteriliyor
 • Linshang LS236 Boya Ölçüm Cihazı
  • Yeni

  Linshang LS236 Boya Ölçüm Cihazı

  139,00 $

  LINSHANG LS236 Boya Kalınlığı Ölçüm Cihazı, araç yüzey kaplama kalınlığını tespit etmek için üretilmiş bir boya ölçüm cihazdır. Kişisel kullanımın yanı sıra araç muayene istasyonlarında ve oto sanayi alanında sıkça kullanılmaktadır. Otomobil yüzeyinin boyalı olup olmadığını kolayca ölçüm yaparak anlayabilirsiniz. Aracın hasar derecesini de bu sayede dolaylı olarak öğrenebilirsiniz. Klasik bir fonksiyon olan demir, alüminyum gövde ve plastik alt tabakayı otomatik olarak tanımlama özelliğine sahiptir.

 • LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı

  162,74 $

  LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı, otomobil alt tabaka yüzey kaplama kalınlığını tespit etmek için özel bir cihazdır. Bir otomotiv boya ölçer kullanmak, bir arabanın metal sacını ve sprey boyasını doğrudan belirleyebilir. Aracın hasar derecesini dolaylı olarak da belirleyebilir. LS220 otomotiv boya ölçüm cihazı, bir arabanın demir, alüminyum ve demir dışı alt tabakasını Öğrenmenin yanı sıra metalik macun ve demir galvanizli araba gövdesini tanımlayabilir.

 • GM998 Boya Ölçüm Cihazı

  76,27 $

  R&D GM998 Kaporta Boya Ölçüm Cihazı, 0-1500 mikron aralığında demir ve alüminyum yüzeylerde ölçüm yapabileceğiniz %1 hata payına sahip bir boya ölçüm cihazıdır. Sail Teknoloji tarafından ithal edilip satışa sunulmaktadır. Uygun fiyatı, hızlı ve hatasız ölçüm değerleri ile otomotiv sektöründeki kaplama kalınlığı analiz işlemlerinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. GM998 boya kalınlık ölçüm cihazı 1 yıl garantili olarak elinize ulaşmaktadır.

 • Nitrometer Boya Ölçüm Cihazı

  184,16 $

  Dijital kaplama kalınlık ölçüm cihazları, metal yüzeyler üzerindeki boya kalınlığı ölçümü için idealdir. Otomobil sektöründe araç kaportası daha önceden boyanmış mı, ya da araç kaportası tamir görmüş mü, araç kaportasının boya ihtiyacı var mı gibi soruların cevabını bir kaç saniye içinde verir. Aynı zamanda Mega Nitrometer endüstriyel kullanımları içinde Sail Teknolojinin en uygun ürünüdür.

 • TM-8818 Ultrasonik Kalınlık Ölçüm Cihazı

  118,53 $

  Metal durumda ve test aralığı ile El Ultrasonik Kalınlık Ölçer   0.9 ~ 400mm   . Petrol, gemi yapımı, enerji santralı ve makine imalatı endüstrilerinde basınçlı kapların, kimyasal ekipmanların, kazanların, yağ depolama tanklarının ve daha fazlasının kalınlık ve korozyonunun ölçülmesinde kullanılır. En son yüksek performanslı ve düşük güç tüketen mikroişlemci teknolojisini kullanıyor.

 • CEM DT-156H Boya Ölçüm Cihazı

  79,87 $

     CEM DT 156H  kaplama kalınlığı ölçüm cihazı  0-1350 mikron(um)  arası DEMİR (Fe) ve ALÜMİNYUM (Nfe) katmanlar arasında ölçüm  yapabilen profesyonel bir boya ölçüm cihazıdır.​ CEM DT 156H kaplama kalınlığı ölçüm cihazı 0-1350 mikron(um) arası DEMİR (Fe) ve ALÜMİNYUM (Nfe) katmanlar arasında ölçüm yapabilen profesyonel bir boya ölçüm cihazıdır. Resmi distribütörü olduğumuz CEM INSTRUMENTS markasının en güncel ürünüdür.