Filtreleme ölçütü

Boya Ölçüm Cihazları

Bu kategoride 5 adet ürün var.

Toplam 5 üründen 1-5 arası gösteriliyor
 • LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı
  • Yeni

  LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı

  160,03 $

  LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı, otomobil alt tabaka yüzey kaplama kalınlığını tespit etmek için özel bir cihazdır. Bir otomotiv boya ölçer kullanmak, bir arabanın metal sacını ve sprey boyasını doğrudan belirleyebilir. Aracın hasar derecesini dolaylı olarak da belirleyebilir. LS220 otomotiv boya ölçüm cihazı, bir arabanın demir, alüminyum ve demir dışı alt tabakasını Öğrenmenin yanı sıra metalik macun ve demir galvanizli araba gövdesini tanımlayabilir.

  Hızlı Görünüm
 • GM998 Boya Ölçüm Cihazı

  75,00 $

  R&D GM998 Kaporta Boya Ölçüm Cihazı, 0-1500 mikron aralığında demir ve alüminyum yüzeylerde ölçüm yapabileceğiniz %1 hata payına sahip bir boya ölçüm cihazıdır. Sail Teknoloji tarafından ithal edilip satışa sunulmaktadır. Uygun fiyatı, hızlı ve hatasız ölçüm değerleri ile otomotiv sektöründeki kaplama kalınlığı analiz işlemlerinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. GM998 boya kalınlık ölçüm cihazı 1 yıl garantili olarak elinize ulaşmaktadır.

  Hızlı Görünüm
 • Nitrometer Boya Ölçüm Cihazı

  181,09 $

  Dijital kaplama kalınlık ölçüm cihazları, metal yüzeyler üzerindeki boya kalınlığı ölçümü için idealdir. Otomobil sektöründe araç kaportası daha önceden boyanmış mı, ya da araç kaportası tamir görmüş mü, araç kaportasının boya ihtiyacı var mı gibi soruların cevabını bir kaç saniye içinde verir. Aynı zamanda Mega Nitrometer endüstriyel kullanımları içinde Sail Teknolojinin en uygun ürünüdür.

  Hızlı Görünüm
 • TM-8818 Ultrasonik Kalınlık Ölçüm Cihazı

  116,56 $

  Metal durumda ve test aralığı ile El Ultrasonik Kalınlık Ölçer   0.9 ~ 400mm   . Petrol, gemi yapımı, enerji santralı ve makine imalatı endüstrilerinde basınçlı kapların, kimyasal ekipmanların, kazanların, yağ depolama tanklarının ve daha fazlasının kalınlık ve korozyonunun ölçülmesinde kullanılır. En son yüksek performanslı ve düşük güç tüketen mikroişlemci teknolojisini kullanıyor.

  Hızlı Görünüm
 • CEM DT-156H Boya Ölçüm Cihazı

  78,54 $

     CEM DT 156H  kaplama kalınlığı ölçüm cihazı  0-1350 mikron(um)  arası DEMİR (Fe) ve ALÜMİNYUM (Nfe) katmanlar arasında ölçüm  yapabilen profesyonel bir boya ölçüm cihazıdır.​ CEM DT 156H kaplama kalınlığı ölçüm cihazı 0-1350 mikron(um) arası DEMİR (Fe) ve ALÜMİNYUM (Nfe) katmanlar arasında ölçüm yapabilen profesyonel bir boya ölçüm cihazıdır. Resmi distribütörü olduğumuz CEM INSTRUMENTS markasının en güncel ürünüdür.

  Hızlı Görünüm