Arıza Tespit Cihazları

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 42 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • Thinktool 1 Yıl Güncelleme Paketi
  • Yeni

  Thinktool 1 Yıl Güncelleme Paketi

  399,00 $

  Binek Araçlar için yazılım yükseltmesi. Yazılım, Binek Araçlar için Profesyonel Özel Fonksiyonlara erişmenizi sağlar. Teşhis fonksiyonlarının kullanılabilmesi için yazılım güncellemesi gerekmektedir. Profesyonel Tarayıcı Araçlarıyla Uyumlu Profesyonel Tarayıcılar için İdeal

  Hızlı Görünüm
 • SID321 ECU Kontak Kilidi Kaldırma Cihazı
  • Yeni

  SID321 ECU Kontak Kilidi Kaldırma Cihazı

  49,00 $

  SID321 ECU Kontak Kilidi Kaldırma Cihazı, Renault Master 3, Nissan Navara, Opel Movano ve SID321 ECU sistemine sahip diğer araçlarda oluşabilecek emisyon sistemi arızalarını ve kontak blokajlarını anında gideren bir araç güvenlik ürünüdür.

  Hızlı Görünüm
 • THINKTOOL CE EVD Elektrikli Araç Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  THINKTOOL CE EVD Elektrikli Araç Arıza Tespit Cihazı

  3.200,00 $

  THINKTOOL CE EVD elektrikli araçlar için yeni nesil akıllı arıza tespit aracıdır, CE EVD Tesla dahil olmak üzere yaygın olarak kullanılan 80'den fazla elektrikli araç markası için kapsamlı bir tam sistem arıza tespiti ve akü paketi arıza tespiti sağlar. CE EVD, OBD, batarya paketi üzerinden gerçekleştirilebilen güçlü 3-IN-1 THINKDIAG EV ile donatılmıştır.

  Hızlı Görünüm
 • THINKCAR PLD 212 Evap Boru Hattı Duman Kaçak Dedektörü
  • Yeni

  THINKCAR PLD 212 Evap Boru Hattı Duman Kaçak Dedektörü

  389,00 $

  THINKCAR PLD 212, arabalar, motosikletler, hafif kamyonlar, tekneler vb. boru sistemlerindeki sızıntıları tespit etmek için profesyonel bir otomobil boru hattı duman sızıntısı dedektörüdür. Otomotiv onarımlarında araç hava ve yağ sızıntılarını tespit etmek için yaygın olarak kullanılır. Araç motoru kaçağıyla ilgili arızayı hızlı bir şekilde teşhis etmek için Thinkcar teşhis araçlarıyla birlikte de kullanılabilir.

  Hızlı Görünüm
 • THINKCAR PLD 212 Turbo Boru Hattı Duman Kaçak Dedektörü
  • Yeni

  THINKCAR PLD 212 Turbo Boru Hattı Duman Kaçak Dedektörü

  359,00 $

  THINKCAR PLD 212, arabalar, motosikletler, hafif kamyonlar, tekneler vb. boru sistemlerindeki sızıntıları tespit etmek için profesyonel bir otomobil boru hattı duman sızıntısı dedektörüdür. Otomotiv onarımlarında araç hava ve yağ sızıntılarını tespit etmek için yaygın olarak kullanılır. Araç motoru kaçağıyla ilgili arızayı hızlı bir şekilde teşhis etmek için Thinkcar teşhis araçlarıyla birlikte de kullanılabilir.

  Hızlı Görünüm
 • THINKCAR PROG2 Immobilizer Kodlama Cihazı
  • Yeni

  THINKCAR PROG2 Immobilizer Kodlama Cihazı

  590,00 $

  THINKCAR PROG2, araba anahtarı verilerini okuma, kopyalama, yazma ve diğer araba anahtarı ile ilgili işlevleri destekler. Eski anahtar verilerini kopyalamak ve yeni anahtarı yapmak için yeni anahtara yazmak için araba anahtarı programlama işlevini kullanabilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • 16Pin OBD2 OBD2 Uzatma - Çevirici Kablo
  • Yeni

  16Pin OBD2 OBD2 Uzatma - Çevirici Kablo

  9,71 $

  Uzatma adaptörü olarak ELM327 bluetooth gibi scantool için standart OBD2 dlc'de kullanılır. Eğer DLC sürücünün dizine veya ayaklarına yakınsa, ELM327 bluetooth sürüş sırasında engellenirse tarama aracını yeniden yerleştirmeye yardımcı olur. Kullanıcının sık sık takması ve fişini çekmesi gerekiyorsa, araba DLC ve ELM327 bluetooth'un ömrünü uzatabilir. ELM327 bluetooth sinyali, dlc'nin stearing tekerleğinin çok altında olduğunda net değilse, ELM327 bluetooth'u yeniden yerleştirerek daha güçlü bir sinyal almanıza yardımcı olur.

  Hızlı Görünüm
 • Cummins 9 Pinli OBD Diagnostik Çevirici Kablo
  • Yeni

  Cummins 9 Pinli OBD Diagnostik Çevirici Kablo

  15,21 $

  OBD Cummins 9 Pinli Diagnostik Çevirici Kablo araçlar için üretilen bir OBD2 kablo Diagnostik soketidir. Bir çok Araç Arıza Tespit Cihazı ile kullanabilirsiniz. Kablo statik akımlara karşı plastik kauçuktan imal edilmiştir ve esnek yapısı sayesinde kopmalara karşı dayanıklı ve dirençlidir. Uzun yıllar gönül rahatlığı ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kablolarımız enjeksiyon baskı ile üretilip yüksek kalitesindedir.

  Hızlı Görünüm
 • Elm327 HH Obd2 Bluetooth Araç Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  Elm327 HH Obd2 Bluetooth Araç Arıza Tespit Cihazı

  15,25 $

  OBD2 araba kod okuyucu, Android veya iPhone cihazlarınızı kullanarak check engine light arıza kodlarını okuyabilir ve temizleyebilir (ABS/SRS okumaz). Emisyonlar sistemi hazırlığınızı kontrol edin, sürüşten önce emisyonlar/smog testlerini gözden geçirin.

  Hızlı Görünüm
 • V310 OBD2 ARAÇ ARIZA TEŞHİS CİHAZI
  • Yeni

  V310 OBD2 ARAÇ ARIZA TEŞHİS CİHAZI

  49,83 $

  Çok markalı araçları destekler, tüm 1996 ve sonrası OBDII uyumlu ABD, Avrupa ve Asya araçlarıyla çalışır. Çoklu dil desteği: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Felemenkçe. Kısayol tuşu sorgularını destekleme. (VIN, DTC) Destek Okuma/Temizleme sorun kodları, I / M hazırlık, Araç Bilgisi, MIL'i kapatın (“Motoru Kontrol Et” ışığı) vb.

  Hızlı Görünüm
 • ELM327 HH OBD Gelişmiş Bluetooth V2.1 ODB2 OBDII Araç Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  ELM327 HH OBD Gelişmiş Bluetooth V2.1 ODB2 OBDII Araç Arıza Tespit Cihazı

  15,25 $

  Araba Arıza Dedektörü, AT komutlarının eksiksiz dokümantasyonu ve iyi açıklamaları olduğu için, isterseniz kendi yazılım platformunuzu belirlenmiş donanıma bile yazabilirsiniz. Üstün Kalite : Bu Araba Arıza Kontrolü, üretim gereksinimlerine uygun olarak hassas ve katı bir şekilde üretilmiştir. Araç Teşhis Aracı kalitesi sıkı bir şekilde kontrol edilir ve kalite standart gereksinimleri tam olarak karşılar.

  Hızlı Görünüm
 • TabScan Tam Kapsamlı Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  TabScan Tam Kapsamlı Arıza Tespit Cihazı

  2.033,90 $

  Çin üretimi olan TabScan Otomatik DoIP J2534 Online Programlama cihazı, J2534, CANFD, PDU ve DoIP teknolojilerini kullanarak geliştirilmiş bir arıza tespit cihazıdır. Yüksek hızlı işlem modülü, RJ45, USB, Bluetooth gibi konfigürasyon özellikleriyle donatılmıştır. Yenilikçi DoIP teknolojisi, çok kanallı, çok protokollü, yüksek hızlı iletişim ve güçlü adaptasyon desteğiyle birlikte aerodinamik ergonomik tasarımıyla öne çıkar. TEPROS kablosuz wifi, yüksek hızlı işlem modülü, RJ45, USB, Bluetooth gibi özelliklere sahiptir ve yenilikçi DoIP Ethernet ile teşhis teknolojisi, çoklu protokol desteği, OE seviyesinde diagnostik ve güçlü adaptasyona sahiptir. Su geçirmez sağlam tasarımı ve yeni eklenen CANFD iletişim protokolüyle tam kapsamlı arıza tespit sağlar.

  Hızlı Görünüm

Arıza Tespit Cihazları günümüz kontrol üniteli araçların motor, abs, şanzıman gibi kontrol ünitelerinden gelen verileri okuyup yorumlayan cihazlara denir. Binek, ağır vasıta, marine serileri dahil olmak üzere güncel motor teknolojisi kullanan tüm motorlu taşıtlarda bulunan kompleks sensör yapılarını tek tek kontrol etmenin mümkün olmadığı için, arıza tespit cihazları özellikle can-bus hatları üzerinden aracın tüm elektronik aksamından gelen veriyi size yorumlar. Bu yapıların en önemli özelliği ise, sistemin birde diagnostik iletişim hattının olmasıdır. Bu diagnostik iletişim hattıda; bize canlı verilerin geldiği kanalda bir problem olursa yada gelen verilerde düzensizlik veya değer aşımı-düşümü varsa bunu bize bildirmek için tasarlanmıştır. Bu özelliklerin tümü bir arıza tespit cihazını oluşturmaktadır.

Buna ek olarak günümüz gelişmiş motor teknolojileri kullanıcının motor , konfor, sürüş, niteliklerini kendine göre konfigure etmesine izin verir. Bu işleme parametre değiştirme denir. Bu işlemler sayesinde aracınızda tanımlı bir çok özelliğin karakteristiğini değiştirebilirsiniz (far stratejileri, common-rail basınç değerleri, güvenlik seçenekleri...). Tüm bu işlemlerinde yapılabilmesi bahsi geçen arıza tespit cihazları sayesinde mümkün olmaktadır.

Servis noktasında ise parça değişimleri sonrasında, hatalı ve yan sanayi parça kullanımını önlemek için parça tanımlama teknolojisi kullanan yeni dönem araçlarında, parça değişimi sonrasında parçayı motor kontrol ünitesine tanıtmanız gerekir bu işleme adaptasyon denir. Bu işlemler yine can-bus hattı üzerinden gerçekleştirilir ve bir arıza tespit cihazı aracılığı ile yapılır.