Filtreleme ölçütü

Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları

Bu kategoride 8 adet ürün var.

Toplam 8 üründen 1-8 arası gösteriliyor
 • Thinktool Video Scope -Usb Arıza Teşhis Kamerası
  • Yeni

  Thinktool Video Scope -Usb Arıza Teşhis Kamerası

  85,00 $

  Thinkcar Video Scope, tamirciler ve araba tutkunları için vazgeçilmez bir araçtır ve saatlerce uğraşıp sökmeye gerek kalmadan ulaşılması zor motor veya süspansiyon parçalarının net bir görüntüsünü sunar. İster bir yağ sızıntısını takip edin, ister bir gideri açın, ister duvar boşluklarını kontrol edin, bu küçük kameranın uygulama alanı neredeyse sınırsızdır.

  Hızlı Görünüm
 • SailDiag F1 Ford Truck Arıza Tespit Cihazı

  449,00 $
  Ford Kamyonlar üzerinde arıza tespiti ve test işlemleri için artık yüksek maliyetli ve eski teknoloji cihazlara ihtiyacınız yok. 
  Hızlı Görünüm
 • Ford Cargo Samtec Arıza Tespit Cihazı

  2.000,00 $

  Ford Cargo Samtec, Ford Trucks orijinal yetkili servis arıza tespit cihazıdır. EDS, ODP ve FODP yazılımları ile çalışır. Arıza tespitinin yanında parça yeri, tamir talimatları, elektrik şemaları gibi tüm bilgileri içerir. Iveco Motor kullanan yeni nesil araçları destekler.

  Hızlı Görünüm
 • SailDIAG Mercedes Arıza Tespit Cihazı

  150,00 $

  SailDiag Mercedes arıza tespit cihazı xentry ve dts monaco üzerinde yetkili servis düzeyinde işlemler yapabilmenize olanak tanıyan bir üründür.12V ve 24V desteği sayesinde Ağır vasıta ve binek araçlar üzerinde arıza tespiti yapabilir, canlı değerleri görebilir, adaptasyon işlemlerini yapabilir, Xentry programındaki tüm özelliklere erişebilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • ThinkTool ProS HML Box Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı

  1.000,00 $

  ThinkTool ProS HML Box ağır vasıta arıza tespit cihazı tüm kamyon, kamyonet, çekici, iş makinesi ve tarım makineleri üzerinde arıza teşhisi yapabileceğiniz profesyonel bir diagnostik cihazıdır.

  Hızlı Görünüm
 • ThinkTool Master Online Programlama ve Arıza Tespit Cihazı

  849,00 $

  ThinkTool Master arıza tespit cihazı binek ve ağır vasıta araçlar üzerinde 126'nın üzerinde marka yelpazesiyle tüm servis fonksiyonlarını yapabileceğiniz bir araç arıza tespit ve online programlama cihazıdır. Bu cihaz sayesinde dilediğiniz marka modeldeki aracın; Online programlama (SCN vb. )işlemlerini, diagnostik işlemlerini yapabilir, çalışırlık testlerini tamamlayabilir, 26 dan fazla reset fonksiyonu ile resetleme işlemlerini yapabilir, aracın iç ve dış donanım test ve kalibrasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.(ADAS, TPMS vb.).

  YETKİLİ SATICIDAN 1 YIL GARANTİ ve 2 YIL ÜCRETSİZ GÜNCELLEME

  Hızlı Görünüm
 • Mercedes C4 SD Connect Arıza Tespit Cihazı

  870,00 $

  Mercedes C4 SD Connect Arıza Tespit Cihazı, Mercedes logolu tüm binek, hafif ticari ve ağır vasıta araçlarda arıza tespit ve arıza silme, parametre kodlama, adaptasyon-kalibrasyon gibi tüm servis işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz profesyonel yetkili servis cihazıdır. Bu cihaz ile aracın elektronik kontrol ünitesi (ECU) başta olmak üzere tüm elektronik aksamlarına ulaşabilir, elektronik noktadaki tüm analiz, test ve adaptasyon işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayar ile birlikte kullanabileceğiniz Mercedes C4 Diagnostic Tool, Türkçe arayüzü ve kolay kullanımı ile Mercedes marka araçların onarımında en yetkin yardımcınız olacaktır.

  Hızlı Görünüm
 • Vocom 88890300 Renault - Volvo Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı

  1.400,00 $

  Vocom Cihazı Renault - Volvo Ağır vasıta motor serileri üzerinde arıza teşhisi başta olmak üzere tüm serviş işlemlerini yapmanızı sağlayan profesyonel bir servis cihazıdır. Bu cihaz bir bilgisayar aracılığı ile çalışır ve size Volvo - Renault motorlu araçlar üzerinde adaptasyon-kalibrasyon, arıza teşhisi, canlı değer analizi, parça testleri, sistem testleri, servis resetleme işlemleri, öğrenilen data ve parça resetleme işlemleri,sürüş analiz raporları, parça tanımlama işlemlerini ve çok daha fazlasını yapabilmenizi sağlar. Vocom cihazı sayesinde detaylı arıza kodu açıklamaları , çözüm önerileri ve adım adım çözüm yönergeleriyle arızaları çözmekte 10 kata kadar hız kazandırır.

  Hızlı Görünüm