Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 21 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • THINKTOOL Reader HD Ağır Vasıta İçin Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  THINKTOOL Reader HD Ağır Vasıta İçin Arıza Tespit Cihazı

  750,00 $

  THINKTOOL READER HD, dünya çapında 31'den fazla ticari araç, ağır hizmet kamyonu ve makine için akıllı bir teşhis aracıdır. Kodlar, canlı veriler ve çalıştırma testleri için eksiksiz özellikler.

 • Sail Diag AI Yapay Zeka Destekli Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  Sail Diag AI Yapay Zeka Destekli Arıza Tespit Cihazı

  399,00 $

  Sail Diag AI, Yapay zeka destekli bir arıza tespit cihazıdır. Motor kodlama, sensör testleri ve ikinci el parça değerlendirmesi gibi özellikleri ile araç bakım süreçlerini optimize eder. Bluetooth 4.0 teknolojisi sayesinde hızlı ve hassas sonuçlar sunar. 5 yıl garanti ve 24/7 teknik destek ile güvenilir bir çözüm sunar.

 • Thinkcar Ağır Vasıta kablo seti OBD2 Çevirici
  • Yeni

  Thinkcar Ağır Vasıta kablo seti OBD2 Çevirici

  349,00 $

  Ağır vasıta araçlar, kamyonlar, iş makineleri, traktörler için standart olmayan diyagnostik soketini standart obd2 soketine çevirir. 

 • Thinktool Master X Ağır Vasıta Yazılım Paketi ve Kablo Seti
  • Yeni

  Thinktool Master X Ağır Vasıta Yazılım Paketi ve Kablo Seti

  690,00 $

  Thinktool Master X Ağır Vasıta Yazılım Paketi ve Kablo Seti

 • Thinktool Master VCI
  • Yeni

  Thinktool Master VCI

  450,00 $

  Thinktool Master VCI, gelişmiş otomotiv teşhis ve programlama işlemleri için tasarlanmış yüksek performanslı bir araçtır. Bu üstün cihaz, otomobil servis profesyonelleri ve diğer otomotiv uzmanları için ideal bir araçtır.

 • THINKTOOL Master CV Araç Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  THINKTOOL Master CV Araç Arıza Tespit Cihazı

  1.990,00 $

  THINKTOOL Master CV, 10 inç HD dokunmatik ekrana ve Android 10 işletim sistemine dayalı, ağır hizmet, orta hizmet ve ticari araçlara yönelik akıllı bir teşhis aracıdır. Master CV, teknisyenler için tam araç taraması, çift yönlü kontrol, arıza kodlarını okuma ve temizleme, canlı veri akışı, çalıştırma testleri, özel işlevler, bakım sıfırlama, DPF yenilemeleri vb. gibi eksiksiz bir teşhis çözümü sağlar.

 • ThinkTool Master X Ağır Vasıta Güncelleme Paketi

  999,00 $

  Master x arıza tespit cihazlarına ağır vasıta araçlar için genişletme paketi sunar

 • Elm327 Obd2 Bluetooth Araç Arıza Tespit Cihazı

  15,25 $

  OBD2 araba kod okuyucu, Android veya iPhone cihazlarınızı kullanarak check engine light arıza kodlarını okuyabilir ve temizleyebilir (ABS/SRS okumaz). Emisyonlar sistemi hazırlığınızı kontrol edin, sürüşten önce emisyonlar/smog testlerini gözden geçirin.

 • V310 OBD2 ARAÇ ARIZA TEŞHİS CİHAZI

  49,83 $

  Çok markalı araçları destekler, tüm 1996 ve sonrası OBDII uyumlu ABD, Avrupa ve Asya araçlarıyla çalışır. Çoklu dil desteği: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Felemenkçe. Kısayol tuşu sorgularını destekleme. (VIN, DTC) Destek Okuma/Temizleme sorun kodları, I / M hazırlık, Araç Bilgisi, MIL'i kapatın (“Motoru Kontrol Et” ışığı) vb.

 • ELM327 HH OBD Gelişmiş Bluetooth V2.1 ODB2 OBDII Araç Arıza Tespit Cihazı

  9,30 $

  Araba Arıza Dedektörü, AT komutlarının eksiksiz dokümantasyonu ve iyi açıklamaları olduğu için, isterseniz kendi yazılım platformunuzu belirlenmiş donanıma bile yazabilirsiniz. Üstün Kalite : Bu Araba Arıza Kontrolü, üretim gereksinimlerine uygun olarak hassas ve katı bir şekilde üretilmiştir. Araç Teşhis Aracı kalitesi sıkı bir şekilde kontrol edilir ve kalite standart gereksinimleri tam olarak karşılar.

 • Thinktool Master X Online Programlama Destekli Arıza Tespit Cihazı

  1.950,00 $

  Thinkcar MASTER X, çevrimiçi programlama işlevine sahip profesyonel bir çok markalı arıza tespit cihazıdır. Cihaz, ergonomik ve koruyucu tasarıma sahiptir. Kablosuz diagnostik adaptörü, otomatik araç tanımlama ve full sistem tarama işlevine sahip akıllı teşhise, araç verilerini depolamak için teşhis geçmişine, sıfırlama işlevlerine hızlı erişime, yardım bilgilerine ve yerleşik onarım bilgilerine, teşhis geri bildirim işlevine sahiptir.

 • Thinktool Video Scope -Usb Arıza Teşhis Kamerası

  140,00 $

  Thinkcar Video Scope, tamirciler ve araba tutkunları için vazgeçilmez bir araçtır ve saatlerce uğraşıp sökmeye gerek kalmadan ulaşılması zor motor veya süspansiyon parçalarının net bir görüntüsünü sunar. İster bir yağ sızıntısını takip edin, ister bir gideri açın, ister duvar boşluklarını kontrol edin, bu küçük kameranın uygulama alanı neredeyse sınırsızdır.