Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 15 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • ThinkTool Master X Ağır Vasıta Güncelleme Paketi
  • Yeni

  ThinkTool Master X Ağır Vasıta Güncelleme Paketi

  999,00 $

  Master x arıza tespit cihazlarına ağır vasıta araçlar için genişletme paketi sunar

  Hızlı Görünüm
 • Elm327 Obd2 Bluetooth Araç Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  Elm327 Obd2 Bluetooth Araç Arıza Tespit Cihazı

  15,25 $

  OBD2 araba kod okuyucu, Android veya iPhone cihazlarınızı kullanarak check engine light arıza kodlarını okuyabilir ve temizleyebilir (ABS/SRS okumaz). Emisyonlar sistemi hazırlığınızı kontrol edin, sürüşten önce emisyonlar/smog testlerini gözden geçirin.

  Hızlı Görünüm
 • V310 OBD2 ARAÇ ARIZA TEŞHİS CİHAZI
  • Yeni

  V310 OBD2 ARAÇ ARIZA TEŞHİS CİHAZI

  49,83 $

  Çok markalı araçları destekler, tüm 1996 ve sonrası OBDII uyumlu ABD, Avrupa ve Asya araçlarıyla çalışır. Çoklu dil desteği: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Felemenkçe. Kısayol tuşu sorgularını destekleme. (VIN, DTC) Destek Okuma/Temizleme sorun kodları, I / M hazırlık, Araç Bilgisi, MIL'i kapatın (“Motoru Kontrol Et” ışığı) vb.

  Hızlı Görünüm
 • ELM327 HH OBD Gelişmiş Bluetooth V2.1 ODB2 OBDII Araç Arıza Tespit Cihazı

  15,25 $

  Araba Arıza Dedektörü, AT komutlarının eksiksiz dokümantasyonu ve iyi açıklamaları olduğu için, isterseniz kendi yazılım platformunuzu belirlenmiş donanıma bile yazabilirsiniz. Üstün Kalite : Bu Araba Arıza Kontrolü, üretim gereksinimlerine uygun olarak hassas ve katı bir şekilde üretilmiştir. Araç Teşhis Aracı kalitesi sıkı bir şekilde kontrol edilir ve kalite standart gereksinimleri tam olarak karşılar.

  Hızlı Görünüm
 • Thinktool Master X Online Programlama Destekli Arıza Tespit Cihazı

  1.950,00 $

  Thinkcar MASTER X, çevrimiçi programlama işlevine sahip profesyonel bir çok markalı arıza tespit cihazıdır. Cihaz, ergonomik ve koruyucu tasarıma sahiptir. Kablosuz diagnostik adaptörü, otomatik araç tanımlama ve full sistem tarama işlevine sahip akıllı teşhise, araç verilerini depolamak için teşhis geçmişine, sıfırlama işlevlerine hızlı erişime, yardım bilgilerine ve yerleşik onarım bilgilerine, teşhis geri bildirim işlevine sahiptir.

  Hızlı Görünüm
 • Thinktool Video Scope -Usb Arıza Teşhis Kamerası

  86,44 $

  Thinkcar Video Scope, tamirciler ve araba tutkunları için vazgeçilmez bir araçtır ve saatlerce uğraşıp sökmeye gerek kalmadan ulaşılması zor motor veya süspansiyon parçalarının net bir görüntüsünü sunar. İster bir yağ sızıntısını takip edin, ister bir gideri açın, ister duvar boşluklarını kontrol edin, bu küçük kameranın uygulama alanı neredeyse sınırsızdır.

  Hızlı Görünüm
 • Ford Cargo Samtec Arıza Tespit Cihazı

  2.033,90 $

  Ford Cargo Samtec, Ford Trucks orijinal yetkili servis arıza tespit cihazıdır. EDS, ODP ve FODP yazılımları ile çalışır. Arıza tespitinin yanında parça yeri, tamir talimatları, elektrik şemaları gibi tüm bilgileri içerir. Iveco Motor kullanan yeni nesil araçları destekler.

  Hızlı Görünüm
 • ThinkTool Reader 7

  253,22 $

  Arıza Kodlarını Okuyun ve Temizleyin (Reset Pano Işıkları), Tüm 7 Sistem İçin Canlı Veri Akışını Gösterir. 1 Yıl Garanti ve WiFi İle Ücretsiz Ömür Boyu Güncellemeler İle Gelir. ThinkCar, Başlatma Ortağıdır, Başlatma Teşhis Araçlarıyla Aynı İşlevlere Sahiptir.

  Hızlı Görünüm
 • SailDiag Mercedes Arıza Tespit Cihazı

  149,00 $

  SailDiag Mercedes arıza tespit cihazı xentry ve dts monaco üzerinde yetkili servis düzeyinde işlemler yapabilmenize olanak tanıyan bir üründür.12V ve 24V desteği sayesinde Ağır vasıta ve binek araçlar üzerinde arıza tespiti yapabilir, canlı değerleri görebilir, adaptasyon işlemlerini yapabilir, Xentry programındaki tüm özelliklere erişebilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • Thinktool Master 2 Arıza Tespit Cihazı

  1.490,00 $

  Thinktool Master 2 araç arıza tespit cihazı CanFD ve DoIP protokollerini de desteklemektedir. 15 farklı markada Online programlama yapılabilmektedir. Thinktool Master 2 arıza tespit cihazıyla bakım sıfırlama işlevleri fren kaliperi çektirme gibi servis fonksiyonları kullanılabilmektedir. Önceki versiyonlara göre çok daha hızlı ve stabil çalışmaktadır.

  Hızlı Görünüm
 • ThinkTool ProS HML Box Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı

  1.016,95 $

  ThinkTool ProS HML Box ağır vasıta arıza tespit cihazı tüm kamyon, kamyonet, çekici, iş makinesi ve tarım makineleri üzerinde arıza teşhisi yapabileceğiniz profesyonel bir diagnostik cihazıdır. Bu cihaz sayesinde arıza tespitinin yanı sıra adaptasyon-kalibrasyon, parça testleri ve parametre değişikliği yapabilirsiniz. Kısacası Thinkool ProS HML Box ağır vasıta araçlar üzerinde yetkili servis seviyesinde ve profesyonelliği ile işlem yapmanızı sağlar.

  Hızlı Görünüm
 • ThinkTool Master Online Programlama ve Arıza Tespit Cihazı

  849,00 $

  ThinkTool Master arıza tespit cihazı binek ve ağır vasıta araçlar üzerinde 126'nın üzerinde marka yelpazesiyle tüm servis fonksiyonlarını yapabileceğiniz bir araç arıza tespit ve online programlama cihazıdır. Bu cihaz sayesinde dilediğiniz marka modeldeki aracın; Online programlama (SCN vb. )işlemlerini, diagnostik işlemlerini yapabilir, çalışırlık testlerini tamamlayabilir, 26 dan fazla reset fonksiyonu ile resetleme işlemlerini yapabilir, aracın iç ve dış donanım test ve kalibrasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.(ADAS, TPMS vb.).

  YETKİLİ SATICIDAN 1 YIL GARANTİ ve 2 YIL ÜCRETSİZ GÜNCELLEME

  Hızlı Görünüm