Filtreleme ölçütü

Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları

Bu kategoride 7 adet ürün var.

Toplam 7 üründen 1-7 arası gösteriliyor
 • SailDIAG Mercedes Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  SailDIAG Mercedes Arıza Tespit Cihazı

  127,12 $

  SailDiag Mercedes arıza tespit cihazı xentry ve dts monaco üzerinde yetkili servis düzeyinde işlemler yapabilmenize olanak tanıyan bir üründür.12V ve 24V desteği sayesinde Ağır vasıta ve binek araçlar üzerinde arıza tespiti yapabilir, canlı değerleri görebilir, adaptasyon işlemlerini yapabilir, Xentry programındaki tüm özelliklere erişebilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • ThinkTool ProS HML Box Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı

  847,46 $

  ThinkTool ProS HML Box ağır vasıta arıza tespit cihazı tüm kamyon, kamyonet, çekici, iş makinesi ve tarım makineleri üzerinde arıza teşhisi yapabileceğiniz profesyonel bir diagnostik cihazıdır.

  Hızlı Görünüm
 • ThinkTool Master Online Programlama ve Arıza Tespit Cihazı

  1.000,00 $

  ThinkTool Master arıza tespit cihazı binek ve ağır vasıta araçlar üzerinde 126'nın üzerinde marka yelpazesiyle tüm servis fonksiyonlarını yapabileceğiniz bir araç arıza tespit ve online programlama cihazıdır. Bu cihaz sayesinde dilediğiniz marka modeldeki aracın; Online programlama (SCN vb. )işlemlerini, diagnostik işlemlerini yapabilir, çalışırlık testlerini tamamlayabilir, 26 dan fazla reset fonksiyonu ile resetleme işlemlerini yapabilir, aracın iç ve dış donanım test ve kalibrasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.(ADAS, TPMS vb.).

  YETKİLİ SATICIDAN 1 YIL GARANTİ ve 1 YIL ÜCRETSİZ GÜNCELLEME

  Hızlı Görünüm
 • Mercedes C4 SD Connect Arıza Tespit Cihazı

  737,29 $

  Mercedes C4 SD Connect Arıza Tespit Cihazı; tüm Mercedes logolu binek, hafif ticari ve ağır vasıta araçlar üzerinde arıza tespiti ve arıza silme, parametre kodlama, adaptasyon-kalibrasyon gibi tüm servis işlemlerini yapabileceğiniz profesyonel bir yetkili servis cihazdır. Bu cihaz sayesinde aracın elektronik kontrol ünitesi (ECU) başta olmak üzere tüm elektronik aksamlara giriş yapabilir ve elektronik noktasında tüm analiz, test ve adaptasyon işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bir bilgisayar aracılığı ile kullanabileceğiniz Mercedes C4 Arıza Tespit Cihazı Türkçe arayüzü ve kolay kullanımı ile Mercedes marka araçların tamirinde en yetkin asistanınız olacak.

  Hızlı Görünüm
 • Vocom 88890300 Renault - Volvo Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı

  1.186,44 $

  Vocom Cihazı Renault - Volvo Ağır vasıta motor serileri üzerinde arıza teşhisi başta olmak üzere tüm serviş işlemlerini yapmanızı sağlayan profesyonel bir servis cihazıdır. Bu cihaz bir bilgisayar aracılığı ile çalışır ve size Volvo - Renault motorlu araçlar üzerinde adaptasyon-kalibrasyon, arıza teşhisi, canlı değer analizi, parça testleri, sistem testleri, servis resetleme işlemleri, öğrenilen data ve parça resetleme işlemleri,sürüş analiz raporları, parça tanımlama işlemlerini ve çok daha fazlasını yapabilmenizi sağlar. Vocom cihazı sayesinde detaylı arıza kodu açıklamaları , çözüm önerileri ve adım adım çözüm yönergeleriyle arızaları çözmekte 10 kata kadar hız kazandırır.

  Hızlı Görünüm