Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Güvenlik

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 20 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • Sail Track Takip 1800 Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı
  • Yeni

  Sail Track Takip 1800 Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı

  81,25 $

  Sail Track 1800 sayesinde cihazın bulunduğu yerin konumunu alabilir, o ortamı dinleyebilir ve ses kaydı yapabilirsiniz. Sail Track cihazı, bir takip cihazından çok daha fazlasıdır. Cihazı kullanmak için kurulum veya aktivasyona gerek duymazsınız. Kullanımı son derece kolaydır. Ses dinleme, GPS konum takibi ve ses kaydı gibi birçok fonksiyona sahiptir. Yanındaki çeşitli aparatlarıyla dilediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evcil hayvanınızı kaybetmemek, çocuğunuzu veya yaşlı ebeveynlerinizi korumak; aracınızı takip etmek için kullanabilirsiniz.

 • Mouse Dinleme Cihazı

  43,16 $

  Mouse dinleme cihazı gerçek bir mouse olarak kullanılırken aynı zamanda dilediğiniz ortamı zahmetsizce dinlemenizi sağlar. Mouse dinleme cihazını şarj problemi yaşamadan kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ağırlık olarak normal moustan hiçbir farkı yoktur ve dışarıdan asla anlaşılmaz.

 • 6 Pilli Powerbank Takip & Dinleme Cihazı

  111,86 $

  İçerisinde 6 adet pil barındıran Powerbank Dinleme ve Takip Cihazı ile telefon ve tableti şarj ederken aynı zamanda ortamdaki sesleri uzaktan dinleme olanağı sağlar.

 • USB Ses Kaydedici (32GB, 24 gün ses kaydı)

  34,62 $

  Flash Bellek (USB) şeklinde olan bu ses kaydediciyi USB girişe takarak veya tek şarjla iki buçuk saat boyunca rahatlıkla ses kaydı yapabilirsiniz. 32GB kart hafızası sayesinde 24 güne kadar kayıt süresine sahiptir. 30-35 metrekare alana kadar ses kayıt imkanı sunan bu cihaz 5 metreye kadar kusursuz ses kaydı yapmanızı sağlar.

 • USB Ses Kaydedici (16GB, 12 gün ses kaydı)

  32,14 $

  Flash Bellek (USB) şeklinde olan bu ses kaydediciyi USB girişe takarak veya tek şarjla iki buçuk saat boyunca rahatlıkla ses kaydı yapabilirsiniz. 16GB kart hafızası sayesinde 12 güne kadar kayıt süresine sahiptir. 30-35 metrekare alana kadar ses kayıt imkanı sunan bu cihaz 5 metreye kadar kusursuz ses kaydı yapmanızı sağlar.

 • USB Ses Kaydedici (8GB, 6 gün ses kaydı)

  30,90 $

  Flash Bellek (USB) şeklinde olan bu ses kaydediciyi USB girişe takarak veya tek şarjla iki buçuk saat boyunca rahatlıkla ses kaydı yapabilirsiniz. 8GB kart hafızası sayesinde 6 güne kadar kayıt süresine sahiptir. 30-35 metrekare alana kadar ses kayıt imkanı sunan bu cihaz 5 metreye kadar kusursuz ses kaydı yapmanızı sağlar.

 • Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı

  77,82 $

  Sail Track, ortam dinlemesi, gps ile konum takibi ve ortamın sesini kaydedebileceğiniz küçük boyutlara sahip bir takip & dinleme cihazıdır.

 • BFT Mitto 2 Otomatik Kapı Kumandası

  7,79 $

  BFT Mitto kumanda garaj kapılarında, otopark girişlerinde ve bariyer kapısı açmada kullanılan bir kontrolcüdür / kumandadır.

  Radyo frekansı ile çalışır. Çalışma frekansı aralığı 433,92 MHZ'dir.

 • Kablosuz Priz Dinleme Cihazı

  45,33 $

  Kablosuz Priz dinleme cihazı; ortam dinlemesi konusunda en donanımlı ve uzun ömürlü ürünlerden biridir. Bir sim kart aracılığı ile çalışır ve mesafe gözetmeksizin size dilediğiniz ortamı dinletir.

 • Mini A8 Mıknatıslı Kişi Takip & Dinleme Cihazı

  70,17 $

  Bu cihaz sayesinde cihazın bulunduğu ortamı çok net bir şekilde dinleyebilirsiniz. Gsm teknolojisi ile çalışan bir çakmak ebatlarındaki Sail Takip & Dinleme cihazı; bir sim kart aracılığı ile telefon gibi çalışır.

 • Çocuk Takip Cihazı (Akıllı Kol Saati)

  79,78 $

  İKİLİ KONUŞMA: Kendi telefonunuzdan akıllı saati arayabilir ya da çocuğunuz sizi arayabilir ve görüşebilirsiniz.

 • OBDplus Araç Takip Cihazı (Basic)

  59,01 $

  OBDplus, aracınızı harita üzerinden takip edebileceğiniz; 2000 ve üstü binek - ağır vasıta araçlarla uyumlu olan bir tak-kullan üründür.