Yeni ürünler

 • Proskit GK-390B Silikon Tabancası
  • Yeni

  Proskit GK-390B Silikon Tabancası

  32,00 $

  Sıcaklık kontrol devresi sayesinde yüksek hassasiyet Mekanik besleme sayesinde 20 gr/dk’ya varan silikon uygulama hızı Verimli erime havuzu 3-6 dakikada ısınmayı sağlar Ele kolay oturan konforlu tutuş İş bittiğinde uç korumasını sağlayan masaüstü sehpası Model No.GK-390B Giriş Gerilimi110-240V Güç80W Eritme Sıcaklığı150°C Isıtma ElemanıPTC Ön ısıtma Süresi3-6 dakika Besleme15-20 g/dk Silikon ÇapıØ11mm Ağırlık392g

  Hızlı Görünüm
 • ELM327 HH OBD Gelişmiş Bluetooth V2.1 ODB2 OBDII Araç Arıza Tehsiş Cihazı
  • Yeni

  ELM327 HH OBD Gelişmiş Bluetooth V2.1 ODB2 OBDII Araç Arıza Tehsiş Cihazı

  15,00 $

  Araba Arıza Dedektörü, AT komutlarının eksiksiz dokümantasyonu ve iyi açıklamaları olduğu için, isterseniz kendi yazılım platformunuzu belirlenmiş donanıma bile yazabilirsiniz. Üstün Kalite : Bu Araba Arıza Kontrolü, üretim gereksinimlerine uygun olarak hassas ve katı bir şekilde üretilmiştir. Araç Teşhis Aracı kalitesi sıkı bir şekilde kontrol edilir ve kalite standart gereksinimleri tam olarak karşılar.

  Hızlı Görünüm
 • ESD Cımbız Seti
  • Yeni

  ESD Cımbız Seti

  13,00 $

  ESD 09 9'lu Cımbız Seti ESD 09 Cımbız Seti elektronikle İlgilenlerin ihtiyaç duyduğu özelliklerde cımbızları tek set halinde sunan 9’lu bir cımbız setidir. Anti-statik yapısı özelliği sayesinde hassas elektronik bileşenleri elektrostatik hasarlardan korur. SMD komponentlerden oluşan devrelerin tamiri ve dizgisinde kullanılabilecek yüksek kalite bir üründür. Bu set, dar alanlarda kullanılmaya uygun, farklı derecelerde kavislere sahip uçlardan ve farklı ihtiyaçlarınız için üretilmiş düz uçlardan oluşur. Elektrik-elektronik sektöründe ihtiyaç duyulabilecek özellikler düşünülerek tasarlanmıştır.

  Hızlı Görünüm
 • ECUHELP IO-PROG Opel GM BCM ECU EPS TCM Programlayıcı [Tam Sürüm]
  • Yeni

  ECUHELP IO-PROG Opel GM BCM ECU EPS TCM Programlayıcı [Tam Sürüm]

  320,00 $

  IO Oprog Opel / GM EPS Listesi OPEL / GM EPS modüllerinin CAN üzerinden okunması / yazılması Desteklenen OPEL / GM EPS tipleri: EPS BOSCH 70F3187 + 95080 70F3187 FLASH R/W 95080 EEPROM R/W. CAN (OBD).

  Hızlı Görünüm
 • HTPROG Tam Versiyon Ecu Klonlama Cihazı
  • Yeni

  HTPROG Tam Versiyon Ecu Klonlama Cihazı

  279,00 $

  HTprog, otomotiv elektroniği endüstrisi için en son programlama ekipmanıdır. Chip tuning, DTC İptali , adblue İptali EGR iptali, DPF iptali,hız limiti İptali , IMMO kapatma, vb. yapabilir. ve ECU'yu okuyarak ve yazarak ECU ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı
  • Yeni

  LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı

  160,03 $

  LINSHANG LS220 Boya Ölçüm Cihazı, otomobil alt tabaka yüzey kaplama kalınlığını tespit etmek için özel bir cihazdır. Bir otomotiv boya ölçer kullanmak, bir arabanın metal sacını ve sprey boyasını doğrudan belirleyebilir. Aracın hasar derecesini dolaylı olarak da belirleyebilir. LS220 otomotiv boya ölçüm cihazı, bir arabanın demir, alüminyum ve demir dışı alt tabakasını Öğrenmenin yanı sıra metalik macun ve demir galvanizli araba gövdesini tanımlayabilir.

  Hızlı Görünüm
 • KT200 Offline Dongle Çevrim Dışı Çalıştırma İstasyonu
  • Yeni

  KT200 Offline Dongle Çevrim Dışı Çalıştırma İstasyonu

  200,00 $

  KT200 çevrimdışı çalıştırma istasyonu, OBD/bench/boot/bdm/jtag aracılığıyla ECU/tcu'yu okuyabilir ve yazabilir, dışarıda çalışırken internete bağlanmaya gerek kalmadan Kt200 cihazını kullanabilirsiniz . KT200 çevrimiçi versiyonu kadar mükemmel olan USB dongle'ı takmanız yeterli

  Hızlı Görünüm
 • TabScan Tam Kapsamlı Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  TabScan Tam Kapsamlı Arıza Tespit Cihazı

  2.000,00 $

  Çin üretimi olan TabScan Otomatik DoIP J2534 Online Programlama cihazı, J2534, CANFD, PDU ve DoIP teknolojilerini kullanarak geliştirilmiş bir arıza tespit cihazıdır. Yüksek hızlı işlem modülü, RJ45, USB, Bluetooth gibi konfigürasyon özellikleriyle donatılmıştır. Yenilikçi DoIP teknolojisi, çok kanallı, çok protokollü, yüksek hızlı iletişim ve güçlü adaptasyon desteğiyle birlikte aerodinamik ergonomik tasarımıyla öne çıkar. TEPROS kablosuz wifi, yüksek hızlı işlem modülü, RJ45, USB, Bluetooth gibi özelliklere sahiptir ve yenilikçi DoIP Ethernet ile teşhis teknolojisi, çoklu protokol desteği, OE seviyesinde diagnostik ve güçlü adaptasyona sahiptir. Su geçirmez sağlam tasarımı ve yeni eklenen CANFD iletişim protokolüyle tam kapsamlı arıza tespit sağlar.

  Hızlı Görünüm
 • BDM Sehpası
  • Yeni

  BDM Sehpası

  120,00 $

  BDM Sehpası, Yüksek kaliteli Metal alaşım malzemelerden imal edilip Chip Tuning Cihazları ile Ecu beynini okumak için üretilmiştir. Dahili 4 adet hassas uçlu probları ve fonksiyonel asansör sistemi sayesinde kullanım alışkanlığınız baştan sona değişecektir.

  Hızlı Görünüm
 • HTPROG Ecu Klonlama Cihazı
  • Yeni

  HTPROG Ecu Klonlama Cihazı

  200,00 $

  Otomatik sağlama toplamı düzeltme seçeneği ile P-Flash, D-Flash, Harici Flaş ve harici EEPROM'u okuyabilir ve yazabilirsiniz, Ecus'un çoğunda iki yönteminiz olacaktır.HTprog ile BMW'de CAS, Mercedes Benz'de EIZ/EIS, Volkswagen'de BCM ve Porsche...vb. gibi immobilizatörlerin korumasını kırabilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • ThinkPPS 150 Akü Voltaj Sabitleyici
  • Yeni

  ThinkPPS 150 Akü Voltaj Sabitleyici

  790,00 $

  THINKPPS 150, araç modülü programlamasını desteklemek üzere kararlı güç kaynağı sağlamak için kullanılan profesyonel bir flaşlama, yeniden programlama güç kaynağı aracıdır. Ayrıca hızlı akü şarjı, batarya aktivasyonu ve onarımı, takviyeli çalıştırma sağlar. Müşteri diagnostiğini tamamlamaya yardımcı olmak için güvenilir bir güç akışına ihtiyaç duyan tamirciler ve endüstriyel kullanım için mükemmel bir cihazdır.

  Hızlı Görünüm
 • T-Wand 900 TPMS Sensörü Kodlama ve Full Sistem Diagnostik Cihazı
  • Yeni

  T-Wand 900 TPMS Sensörü Kodlama ve Full Sistem Diagnostik Cihazı

  649,00 $

  Thinkcar T-Wand 900, 5 TPMS S1 sensörüyle donatılmış akıllı bir TPMS teşhis aracıdır. Bu OBD2 Tarayıcı sayesinde TPMS sensör aktivasyonu, programlama ve yeniden öğrenme gerçekleştirebilirsiniz. 1996'dan sonra üretilen çoğu aracı TPMS protokolü ve OBD2 16 PIN Konektörü ile teşhis etmek için ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır.

  Hızlı Görünüm