Filtreleme ölçütü

Blog Categories

CAN Bus Analiz Cihazları

Bu kategoride 3 adet ürün var.

Toplam 3 üründen 1-3 arası gösteriliyor
 • SailCAN CANBUS Analyzer

  253,22 $

  SailCAN, Can-Bus üzerindeki tüm protokollerde CAN analizi yapabilmek için tasarlanmıştır. Kullanımı son derece kolaydır. Donanımı barrel jack yardımı ile analiz etmek istediğiniz can hattına, micro usb ile de bilgisayarınıza bağladıktan sonra SailCAN yazılımından CAN hattının analizini gerçekleştirebilirsiniz.

 • SCR Tester

  253,22 $

  Seçici Katalitik İndirgeme yani SCR, egzoz gazındaki zararlı Azotoksitleri (NOx) zararsız olan Azot ve suya dönüştürerek egzoz emisyonunu azaltan sistemdir. Dizel araçların egzozlarının bir bölümüdür.SCR sistemi egzozun bir bölümüdür ve SCR sisteminde oluşan bir arıza aracın torkunu sınırlayabilir.

 • NOx Sensör Tester

  253,22 $

  SCR sisteminin bir parçası olan NOx sensörü, EURO 5 standardına sahip ağır vasıtalar ile regülasyona girmiş ve EURO 6 motorlu ağır vasıtalarda düzenli olarak kullanılmaya başlanmıştır. Egzoz gazındaki NOx konsantrasyonunu ve hava/yakıt oranını ölçen çok amaçlı bir sensördür. Çalışma sıcaklığı 100 santigrat derece ile 800 santigrat derece arasında olup, 0-2000 ppm konsantrasyon arasında NOx ölçümü yapabilmektedir