Filtreleme ölçütü

Binek Arıza Tespit Cihazları

Bu kategoride 10 adet ürün var.

Toplam 10 üründen 1-10 arası gösteriliyor
 • THINKCAR T-Wand 200
  • Yeni
  Hızlı Görünüm
 • ThinkTool Reader 7
  • Yeni

  ThinkTool Reader 7

  211,02 $
  Hızlı Görünüm
 • SailDIAG Mercedes Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  SailDIAG Mercedes Arıza Tespit Cihazı

  127,12 $

  SailDiag Mercedes arıza tespit cihazı xentry ve dts monaco üzerinde yetkili servis düzeyinde işlemler yapabilmenize olanak tanıyan bir üründür.12V ve 24V desteği sayesinde Ağır vasıta ve binek araçlar üzerinde arıza tespiti yapabilir, canlı değerleri görebilir, adaptasyon işlemlerini yapabilir, Xentry programındaki tüm özelliklere erişebilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • Thinktool Arıza Tespit Cihazı

  800,00 $

  Thinktool arıza tespit cihazı 7"lik modüler tasarıma sahiptir. Binek araçlar üzerinde 126'nın üzerinde marka yelpazesiyle tüm servis fonksiyonlarını yapabileceğiniz bir araç arıza tespit cihazıdır. Bu cihaz sayesinde kapsadığı tüm marka modeldeki aracın; diagnostik işlemlerini yapabilir, çalışırlık testlerini tamamlayabilir, 26 dan fazla reset fonksiyonu ile resetleme işlemlerini yapabilir, aracın iç ve dış donanım test ve kalibrasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.(TPMS vb.).

  YETKİLİ SATICIDAN 1 YIL GARANTİ ve 1 YIL ÜCRETSİZ GÜNCELLEME

  Hızlı Görünüm
 • ThinkTool Master Online Programlama ve Arıza Tespit Cihazı

  1.000,00 $

  ThinkTool Master arıza tespit cihazı binek ve ağır vasıta araçlar üzerinde 126'nın üzerinde marka yelpazesiyle tüm servis fonksiyonlarını yapabileceğiniz bir araç arıza tespit ve online programlama cihazıdır. Bu cihaz sayesinde dilediğiniz marka modeldeki aracın; Online programlama (SCN vb. )işlemlerini, diagnostik işlemlerini yapabilir, çalışırlık testlerini tamamlayabilir, 26 dan fazla reset fonksiyonu ile resetleme işlemlerini yapabilir, aracın iç ve dış donanım test ve kalibrasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.(ADAS, TPMS vb.).

  YETKİLİ SATICIDAN 1 YIL GARANTİ ve 1 YIL ÜCRETSİZ GÜNCELLEME

  Hızlı Görünüm
 • Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı

  211,02 $

  ThinkDiag arıza tespit cihazı, araç arıza tespitinde çığır açan tüm araçlarla uyumlu yeni nesil bir araç diagnostik cihazıdır. Bu cihaz sayesinde araçta bulunan tüm modüllerin arıza tespitini yapabilir, çalışırlık testlerini tamamlayabilirsiniz. 

  2 YIL ÜCRETSİZ GÜNCELLEME. FULL+FULL FONKSİYONLAR. 115 ARAÇ DESTEĞİ.

  Hızlı Görünüm
 • VCM 2 Arıza Tespit Cihazı

  245,45 $

  Ford VCM 2; araç bakım, arıza okuma, yeniden programlama, anahtar kodlama, canlı değerleri okuma gibi işlemleri yapabilen bir arıza tespit cihazıdır.

  Hızlı Görünüm
 • Mercedes C4 SD Connect Arıza Tespit Cihazı

  737,29 $

  Mercedes C4 SD Connect Arıza Tespit Cihazı; tüm Mercedes logolu binek, hafif ticari ve ağır vasıta araçlar üzerinde arıza tespiti ve arıza silme, parametre kodlama, adaptasyon-kalibrasyon gibi tüm servis işlemlerini yapabileceğiniz profesyonel bir yetkili servis cihazdır. Bu cihaz sayesinde aracın elektronik kontrol ünitesi (ECU) başta olmak üzere tüm elektronik aksamlara giriş yapabilir ve elektronik noktasında tüm analiz, test ve adaptasyon işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bir bilgisayar aracılığı ile kullanabileceğiniz Mercedes C4 Arıza Tespit Cihazı Türkçe arayüzü ve kolay kullanımı ile Mercedes marka araçların tamirinde en yetkin asistanınız olacak.

  Hızlı Görünüm
 • Launch X431 PRO 4 Araç Arıza Tespit Cihazı

  843,91 $

  Launch X431 PRO 4 Arıza Tespit Cihazı; 100'e yakın marka araç üzerinde arıza teşhisi, adaptasyon-kodlama, parametre değiştirme, servis resetleme ve dış sensör kalibrasyonlarını (ADAS) yapabileceğiniz tam profesyonel bir arıza tespit cihazıdır. Kolay kullanımı , tek tuşla güncellemesi ve geniş araç listesi ile garajınızın vazgeçilmezi haline geçecek bu ürünle tüm araçların servis ihtiyaçlarını tek bir cihazla karşılayabileceksiniz.

  Hızlı Görünüm

Otomobil, hafif ticari, minivan ve panelvan araçların tümü binek araçlar diye adlandırılır. Bu araç tiplerinin arıza teşhisini yapan cihaza ise binek arıza tespit cihazı denmektedir. Binek arıza tespit cihazları otomotiv üreticileri tarafından yetkili servislere sağlanan ve onların arıza tespiti ve onarım işlemlerinde yol göstericisi olarak gönderilen BRANŞ SERVİS CİHAZLARI ve özel şirketler tarafından geliştirilen ve genellikle birçok markaya aynı anda işlem yapabilen UNIVERSAL ARIZA TESPİT CİHAZLARI olmak üzere ikiye ayrılır.

Bu cihazlar sayesinde binek araç üzerinde arıza tespiti, adaptasyon-kalibrasyon, parça kodlama, parametre değiştirme, tüm arızaları silme, ADAS kalibrasyonu, TPMS lastik basınç işlemleri gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yağ değişimi sonrası yağ servis sıfırlama işlemi işçinde binek arıza tespit cihazı kullanmanız gerekmektedir. Kısacası günümüz teknolojisinde üretilen binek araçlarda servis hizmetinde, binek diagnostik cihazları servisinizin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Binek araçlarda diagnostik işlemi her zaman OBD2 soketi üzerinden yapılır. Bu soket sayesinde diagnostik cihazı aracınızdan gelen tüm verileri okur ve arıza tespit cihazının yönetilmesini sağlayan tablet/PC yardımı ile dilediğiniz işlemi yapmanıza olanak tanır. Otomobil arıza teşhis cihazları aracınızın ECU, ABS, AIRBAG, FREN, ŞANZIMAN, KONFOR, SÜRÜŞ ve birçok bölümüne müdahale etmenizi sağlar.