Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Binek Arıza Tespit Cihazları

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 34 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • Sail Diag AI Yapay Zeka Destekli Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  Sail Diag AI Yapay Zeka Destekli Arıza Tespit Cihazı

  399,00 $

  Sail Diag AI, Yapay zeka destekli bir arıza tespit cihazıdır. Motor kodlama, sensör testleri ve ikinci el parça değerlendirmesi gibi özellikleri ile araç bakım süreçlerini optimize eder. Bluetooth 4.0 teknolojisi sayesinde hızlı ve hassas sonuçlar sunar. 5 yıl garanti ve 24/7 teknik destek ile güvenilir bir çözüm sunar.

  Hızlı Görünüm
 • Thinkcar Ağır Vasıta kablo seti OBD2 Çevirici
  • Yeni

  Thinkcar Ağır Vasıta kablo seti OBD2 Çevirici

  349,00 $

  Ağır vasıta araçlar, kamyonlar, iş makineleri, traktörler için standart olmayan diyagnostik soketini standart obd2 soketine çevirir. 

  Hızlı Görünüm
 • Thinktool Master VCI
  • Yeni

  Thinktool Master VCI

  390,00 $

  Thinktool Master VCI, gelişmiş otomotiv teşhis ve programlama işlemleri için tasarlanmış yüksek performanslı bir araçtır. Bu üstün cihaz, otomobil servis profesyonelleri ve diğer otomotiv uzmanları için ideal bir araçtır.

  Hızlı Görünüm
 • Tactrix Openport 2.0 Ecu Chip Tuning Cihazı
  • Yeni

  Tactrix Openport 2.0 Ecu Chip Tuning Cihazı

  42,50 $

  OpenPort 2.0, standart bir J2534 arayüzü kullanarak çoğu OBDII uyumlu araçla iletişim kurabilen Tactrix'in en yeni ayarlama donanımıdır. Tactrix EcuFlash yazılımıyla birleştirilen OpenPort 2.0, çok sayıda yeni Subaru ve Mitsubishi aracını yeniden şarj etme kapasitesine sahip ve diğer arabalar için de destek sürüyor.

  Hızlı Görünüm
 • Thinktool 1 Yıl Güncelleme Paketi
  • Yeni

  Thinktool 1 Yıl Güncelleme Paketi

  390,00 $

  Binek Araçlar için yazılım yükseltmesi. Yazılım, Binek Araçlar için Profesyonel Özel Fonksiyonlara erişmenizi sağlar. Teşhis fonksiyonlarının kullanılabilmesi için yazılım güncellemesi gerekmektedir. Profesyonel Tarayıcı Araçlarıyla Uyumlu Profesyonel Tarayıcılar için İdeal

  Hızlı Görünüm
 • SID321 ECU Kontak Kilidi Kaldırma Cihazı
  • Yeni

  SID321 ECU Kontak Kilidi Kaldırma Cihazı

  49,00 $

  SID321 ECU Kontak Kilidi Kaldırma Cihazı, Renault Master 3, Nissan Navara, Opel Movano ve SID321 ECU sistemine sahip diğer araçlarda oluşabilecek emisyon sistemi arızalarını ve kontak blokajlarını anında gideren bir araç güvenlik ürünüdür.

  Hızlı Görünüm
 • THINKCAR PLD 212 Evap Boru Hattı Duman Kaçak Dedektörü

  389,00 $

  THINKCAR PLD 212, arabalar, motosikletler, hafif kamyonlar, tekneler vb. boru sistemlerindeki sızıntıları tespit etmek için profesyonel bir otomobil boru hattı duman sızıntısı dedektörüdür. Otomotiv onarımlarında araç hava ve yağ sızıntılarını tespit etmek için yaygın olarak kullanılır. Araç motoru kaçağıyla ilgili arızayı hızlı bir şekilde teşhis etmek için Thinkcar teşhis araçlarıyla birlikte de kullanılabilir.

  Hızlı Görünüm
 • THINKCAR PLD 212 Turbo Boru Hattı Duman Kaçak Dedektörü

  359,00 $

  THINKCAR PLD 212, arabalar, motosikletler, hafif kamyonlar, tekneler vb. boru sistemlerindeki sızıntıları tespit etmek için profesyonel bir otomobil boru hattı duman sızıntısı dedektörüdür. Otomotiv onarımlarında araç hava ve yağ sızıntılarını tespit etmek için yaygın olarak kullanılır. Araç motoru kaçağıyla ilgili arızayı hızlı bir şekilde teşhis etmek için Thinkcar teşhis araçlarıyla birlikte de kullanılabilir.

  Hızlı Görünüm
 • THINKCAR PROG2 Immobilizer Kodlama Cihazı

  590,00 $

  THINKCAR PROG2, araba anahtarı verilerini okuma, kopyalama, yazma ve diğer araba anahtarı ile ilgili işlevleri destekler. Eski anahtar verilerini kopyalamak ve yeni anahtarı yapmak için yeni anahtara yazmak için araba anahtarı programlama işlevini kullanabilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • Elm327 Obd2 Bluetooth Araç Arıza Tespit Cihazı

  15,25 $

  OBD2 araba kod okuyucu, Android veya iPhone cihazlarınızı kullanarak check engine light arıza kodlarını okuyabilir ve temizleyebilir (ABS/SRS okumaz). Emisyonlar sistemi hazırlığınızı kontrol edin, sürüşten önce emisyonlar/smog testlerini gözden geçirin.

  Hızlı Görünüm
 • V310 OBD2 ARAÇ ARIZA TEŞHİS CİHAZI

  49,83 $

  Çok markalı araçları destekler, tüm 1996 ve sonrası OBDII uyumlu ABD, Avrupa ve Asya araçlarıyla çalışır. Çoklu dil desteği: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Felemenkçe. Kısayol tuşu sorgularını destekleme. (VIN, DTC) Destek Okuma/Temizleme sorun kodları, I / M hazırlık, Araç Bilgisi, MIL'i kapatın (“Motoru Kontrol Et” ışığı) vb.

  Hızlı Görünüm
 • ELM327 HH OBD Gelişmiş Bluetooth V2.1 ODB2 OBDII Araç Arıza Tespit Cihazı

  9,30 $

  Araba Arıza Dedektörü, AT komutlarının eksiksiz dokümantasyonu ve iyi açıklamaları olduğu için, isterseniz kendi yazılım platformunuzu belirlenmiş donanıma bile yazabilirsiniz. Üstün Kalite : Bu Araba Arıza Kontrolü, üretim gereksinimlerine uygun olarak hassas ve katı bir şekilde üretilmiştir. Araç Teşhis Aracı kalitesi sıkı bir şekilde kontrol edilir ve kalite standart gereksinimleri tam olarak karşılar.

  Hızlı Görünüm

Otomobil, hafif ticari, minivan ve panelvan araçların tümü binek araçlar diye adlandırılır. Bu araç tiplerinin arıza teşhisini yapan cihaza ise binek arıza tespit cihazı denmektedir. Binek arıza tespit cihazları otomotiv üreticileri tarafından yetkili servislere sağlanan ve onların arıza tespiti ve onarım işlemlerinde yol göstericisi olarak gönderilen BRANŞ SERVİS CİHAZLARI ve özel şirketler tarafından geliştirilen ve genellikle birçok markaya aynı anda işlem yapabilen UNIVERSAL ARIZA TESPİT CİHAZLARI olmak üzere ikiye ayrılır.

Bu cihazlar sayesinde binek araç üzerinde arıza tespiti, adaptasyon-kalibrasyon, parça kodlama, parametre değiştirme, tüm arızaları silme, ADAS kalibrasyonu, TPMS lastik basınç işlemleri gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yağ değişimi sonrası yağ servis sıfırlama işlemi işçinde binek arıza tespit cihazı kullanmanız gerekmektedir. Kısacası günümüz teknolojisinde üretilen binek araçlarda servis hizmetinde, binek diagnostik cihazları servisinizin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Binek araçlarda diagnostik işlemi her zaman OBD2 soketi üzerinden yapılır. Bu soket sayesinde diagnostik cihazı aracınızdan gelen tüm verileri okur ve arıza tespit cihazının yönetilmesini sağlayan tablet/PC yardımı ile dilediğiniz işlemi yapmanıza olanak tanır. Otomobil arıza teşhis cihazları aracınızın ECU, ABS, AIRBAG, FREN, ŞANZIMAN, KONFOR, SÜRÜŞ ve birçok bölümüne müdahale etmenizi sağlar.