Filtreleme ölçütü

Binek Arıza Tespit Cihazları

Bu kategoride 4 adet ürün var.

Toplam 4 üründen 1-4 arası gösteriliyor
 • VCM 2 Arıza Tespit Cihazı

  245,45 $

  Ford VCM 2; araç bakım, arıza okuma, yeniden programlama, anahtar kodlama, canlı değerleri okuma gibi işlemleri yapabilen bir arıza tespit cihazıdır.

  Hızlı Görünüm
 • Mercedes C4 SD Connect Arıza Tespit Cihazı

  737,29 $

  Mercedes C4 SD Connect Arıza Tespit Cihazı; tüm Mercedes logolu binek, hafif ticari ve ağır vasıta araçlar üzerinde arıza tespiti ve arıza silme, parametre kodlama, adaptasyon-kalibrasyon gibi tüm servis işlemlerini yapabileceğiniz profesyonel bir yetkili servis cihazdır. Bu cihaz sayesinde aracın elektronik kontrol ünitesi (ECU) başta olmak üzere tüm elektronik aksamlara giriş yapabilir ve elektronik noktasında tüm analiz, test ve adaptasyon işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bir bilgisayar aracılığı ile kullanabileceğiniz Mercedes C4 Arıza Tespit Cihazı Türkçe arayüzü ve kolay kullanımı ile Mercedes marka araçların tamirinde en yetkin asistanınız olacak.

  Hızlı Görünüm
 • Launch X431 PRO 4 Araç Arıza Tespit Cihazı

  762,71 $

  Launch X431 PRO 4 Arıza Tespit Cihazı; 100'e yakın marka araç üzerinde arıza teşhisi, adaptasyon-kodlama, parametre değiştirme, servis resetleme ve dış sensör kalibrasyonlarını (ADAS) yapabileceğiniz tam profesyonel bir arıza tespit cihazıdır. Kolay kullanımı , tek tuşla güncellemesi ve geniş araç listesi ile garajınızın vazgeçilmezi haline geçecek bu ürünle tüm araçların servis ihtiyaçlarını tek bir cihazla karşılayabileceksiniz.

  Hızlı Görünüm

Otomobil, hafif ticari, minivan ve panelvan araçların tümü binek araçlar diye adlandırılır. Bu araç tiplerinin arıza teşhisini yapan cihaza ise binek arıza tespit cihazı denmektedir. Binek arıza tespit cihazları otomotiv üreticileri tarafından yetkili servislere sağlanan ve onların arıza tespiti ve onarım işlemlerinde yol göstericisi olarak gönderilen BRANŞ SERVİS CİHAZLARI ve özel şirketler tarafından geliştirilen ve genellikle birçok markaya aynı anda işlem yapabilen UNIVERSAL ARIZA TESPİT CİHAZLARI olmak üzere ikiye ayrılır.

Bu cihazlar sayesinde binek araç üzerinde arıza tespiti, adaptasyon-kalibrasyon, parça kodlama, parametre değiştirme, tüm arızaları silme, ADAS kalibrasyonu, TPMS lastik basınç işlemleri gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yağ değişimi sonrası yağ servis sıfırlama işlemi işçinde binek arıza tespit cihazı kullanmanız gerekmektedir. Kısacası günümüz teknolojisinde üretilen binek araçlarda servis hizmetinde, binek diagnostik cihazları servisinizin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Binek araçlarda diagnostik işlemi her zaman OBD2 soketi üzerinden yapılır. Bu soket sayesinde diagnostik cihazı aracınızdan gelen tüm verileri okur ve arıza tespit cihazının yönetilmesini sağlayan tablet/PC yardımı ile dilediğiniz işlemi yapmanıza olanak tanır. Otomobil arıza teşhis cihazları aracınızın ECU, ABS, AIRBAG, FREN, ŞANZIMAN, KONFOR, SÜRÜŞ ve birçok bölümüne müdahale etmenizi sağlar.