Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Binek Arıza Tespit Cihazları

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 17 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • V310 OBD2 ARAÇ ARIZA TEŞHİS CİHAZI
  • Yeni

  V310 OBD2 ARAÇ ARIZA TEŞHİS CİHAZI

  49,83 $

  Çok markalı araçları destekler, tüm 1996 ve sonrası OBDII uyumlu ABD, Avrupa ve Asya araçlarıyla çalışır. Çoklu dil desteği: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Felemenkçe. Kısayol tuşu sorgularını destekleme. (VIN, DTC) Destek Okuma/Temizleme sorun kodları, I / M hazırlık, Araç Bilgisi, MIL'i kapatın (“Motoru Kontrol Et” ışığı) vb.

  Hızlı Görünüm
 • TabScan Tam Kapsamlı Arıza Tespit Cihazı
  • Yeni

  TabScan Tam Kapsamlı Arıza Tespit Cihazı

  2.033,90 $

  Çin üretimi olan TabScan Otomatik DoIP J2534 Online Programlama cihazı, J2534, CANFD, PDU ve DoIP teknolojilerini kullanarak geliştirilmiş bir arıza tespit cihazıdır. Yüksek hızlı işlem modülü, RJ45, USB, Bluetooth gibi konfigürasyon özellikleriyle donatılmıştır. Yenilikçi DoIP teknolojisi, çok kanallı, çok protokollü, yüksek hızlı iletişim ve güçlü adaptasyon desteğiyle birlikte aerodinamik ergonomik tasarımıyla öne çıkar. TEPROS kablosuz wifi, yüksek hızlı işlem modülü, RJ45, USB, Bluetooth gibi özelliklere sahiptir ve yenilikçi DoIP Ethernet ile teşhis teknolojisi, çoklu protokol desteği, OE seviyesinde diagnostik ve güçlü adaptasyona sahiptir. Su geçirmez sağlam tasarımı ve yeni eklenen CANFD iletişim protokolüyle tam kapsamlı arıza tespit sağlar.

  Hızlı Görünüm
 • ThinkPPS 150 Akü Voltaj Sabitleyici

  803,39 $

  THINKPPS 150, araç modülü programlamasını desteklemek üzere kararlı güç kaynağı sağlamak için kullanılan profesyonel bir flaşlama, yeniden programlama güç kaynağı aracıdır. Ayrıca hızlı akü şarjı, batarya aktivasyonu ve onarımı, takviyeli çalıştırma sağlar. Müşteri diagnostiğini tamamlamaya yardımcı olmak için güvenilir bir güç akışına ihtiyaç duyan tamirciler ve endüstriyel kullanım için mükemmel bir cihazdır.

  Hızlı Görünüm
 • T-Wand 900 TPMS Sensörü Kodlama ve Full Sistem Diagnostik Cihazı

  660,00 $

  Thinkcar T-Wand 900, 5 TPMS S1 sensörüyle donatılmış akıllı bir TPMS teşhis aracıdır. Bu OBD2 Tarayıcı sayesinde TPMS sensör aktivasyonu, programlama ve yeniden öğrenme gerçekleştirebilirsiniz. 1996'dan sonra üretilen çoğu aracı TPMS protokolü ve OBD2 16 PIN Konektörü ile teşhis etmek için ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır.

  Hızlı Görünüm
 • Thinktool Video Scope -Usb Arıza Teşhis Kamerası

  86,44 $

  Thinkcar Video Scope, tamirciler ve araba tutkunları için vazgeçilmez bir araçtır ve saatlerce uğraşıp sökmeye gerek kalmadan ulaşılması zor motor veya süspansiyon parçalarının net bir görüntüsünü sunar. İster bir yağ sızıntısını takip edin, ister bir gideri açın, ister duvar boşluklarını kontrol edin, bu küçük kameranın uygulama alanı neredeyse sınırsızdır.

  Hızlı Görünüm
 • Think Easy Akü Test Klipsi

  55,93 $

  Think East akü test klipsi, araç akülerini test etmeniz için pratik bir cihazdır. Akü Sağlığını, marş testi, akü şarj testlerini bluetooth üzerinden hızlı bir şekilde test edebilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • SailDiag F1 Ford Truck Arıza Tespit Cihazı

  456,61 $

  Ford Kamyonlar üzerinde arıza tespiti ve test işlemleri için artık yüksek maliyetli ve eski teknoloji cihazlara ihtiyacınız yok. Tamamen Yerli ve Milli olan SailDiag F1 Frod Truck Arıza Tespit Cihazı ile dilediğiniz cep telefonu veya tableti kullanarak Ford Kamyonlar üzerinde arıza tespiti yapabilir, hata kodlarını silebilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • THINKCAR TPMS T-Wand 200 Lastik Basınç Programlama Cihazı

  152,54 $

  THINKCAR T-Wand 200, daha duyarlı anten ile THINKTPMS G1'in yükseltilmiş bir versiyonudur. Daha küçük ve taşıması kolay ve Ulaşım. THINKCAR T-Wand 200, THINKTOOL serisi ile çalışır. Profesyonel tam TPMS sağlayın (Lastik Basıncı İzleme Sistemi) oto mekaniği ve DIY için servis, entegre TPMS sensörü aktivasyon, programlama ve yeniden öğrenme fonksiyonu.

  Hızlı Görünüm
 • ThinkTool Reader 7

  253,22 $

  Arıza Kodlarını Okuyun ve Temizleyin (Reset Pano Işıkları), Tüm 7 Sistem İçin Canlı Veri Akışını Gösterir. 1 Yıl Garanti ve WiFi İle Ücretsiz Ömür Boyu Güncellemeler İle Gelir. ThinkCar, Başlatma Ortağıdır, Başlatma Teşhis Araçlarıyla Aynı İşlevlere Sahiptir.

  Hızlı Görünüm
 • SailDiag Mercedes Arıza Tespit Cihazı

  152,54 $

  SailDiag Mercedes arıza tespit cihazı xentry ve dts monaco üzerinde yetkili servis düzeyinde işlemler yapabilmenize olanak tanıyan bir üründür.12V ve 24V desteği sayesinde Ağır vasıta ve binek araçlar üzerinde arıza tespiti yapabilir, canlı değerleri görebilir, adaptasyon işlemlerini yapabilir, Xentry programındaki tüm özelliklere erişebilirsiniz.

  Hızlı Görünüm
 • Thinktool Master 2 Arıza Tespit Cihazı

  1.490,00 $

  Thinktool Master 2 araç arıza tespit cihazı CanFD ve DoIP protokollerini de desteklemektedir. 15 farklı markada Online programlama yapılabilmektedir. Thinktool Master 2 arıza tespit cihazıyla bakım sıfırlama işlevleri fren kaliperi çektirme gibi servis fonksiyonları kullanılabilmektedir. Önceki versiyonlara göre çok daha hızlı ve stabil çalışmaktadır.

  Hızlı Görünüm
 • Thinktool Arıza Tespit Cihazı

  762,71 $

  Thinktool arıza tespit cihazı 7"lik modüler tasarıma sahiptir. Binek araçlar üzerinde 126'nın üzerinde marka yelpazesiyle tüm servis fonksiyonlarını yapabileceğiniz bir araç arıza tespit cihazıdır. Bu cihaz sayesinde kapsadığı tüm marka modeldeki aracın; diagnostik işlemlerini yapabilir, çalışırlık testlerini tamamlayabilir, 26 dan fazla reset fonksiyonu ile resetleme işlemlerini yapabilir, aracın iç ve dış donanım test ve kalibrasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.(TPMS vb.).

  YETKİLİ SATICIDAN 1 YIL GARANTİ ve 1 YIL ÜCRETSİZ GÜNCELLEME

  Hızlı Görünüm

Otomobil, hafif ticari, minivan ve panelvan araçların tümü binek araçlar diye adlandırılır. Bu araç tiplerinin arıza teşhisini yapan cihaza ise binek arıza tespit cihazı denmektedir. Binek arıza tespit cihazları otomotiv üreticileri tarafından yetkili servislere sağlanan ve onların arıza tespiti ve onarım işlemlerinde yol göstericisi olarak gönderilen BRANŞ SERVİS CİHAZLARI ve özel şirketler tarafından geliştirilen ve genellikle birçok markaya aynı anda işlem yapabilen UNIVERSAL ARIZA TESPİT CİHAZLARI olmak üzere ikiye ayrılır.

Bu cihazlar sayesinde binek araç üzerinde arıza tespiti, adaptasyon-kalibrasyon, parça kodlama, parametre değiştirme, tüm arızaları silme, ADAS kalibrasyonu, TPMS lastik basınç işlemleri gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yağ değişimi sonrası yağ servis sıfırlama işlemi işçinde binek arıza tespit cihazı kullanmanız gerekmektedir. Kısacası günümüz teknolojisinde üretilen binek araçlarda servis hizmetinde, binek diagnostik cihazları servisinizin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Binek araçlarda diagnostik işlemi her zaman OBD2 soketi üzerinden yapılır. Bu soket sayesinde diagnostik cihazı aracınızdan gelen tüm verileri okur ve arıza tespit cihazının yönetilmesini sağlayan tablet/PC yardımı ile dilediğiniz işlemi yapmanıza olanak tanır. Otomobil arıza teşhis cihazları aracınızın ECU, ABS, AIRBAG, FREN, ŞANZIMAN, KONFOR, SÜRÜŞ ve birçok bölümüne müdahale etmenizi sağlar.