Emülatörler

Bu kategoride 12 adet ürün var.

Toplam 229 üründen 1-12 arası gösteriliyor
 • Renault Captur MD1CS016 Adblue İptal Emülatörü
  • Yeni

  Renault Captur MD1CS016 Adblue İptal Emülatörü

  199,00 $

  Renault Captur AdBlue İptal Emülatörü, SCR ve NOx hatası almanızı önleyerek aracınızın performansını artırma amacı güden bir üründür. Bu emülatör, AdBlue sistemini etkin bir şekilde devre dışı bırakarak, özellikle SCR (Seçici Katalitik İndirgeme) ve NOx (Azot Oksitler) emisyon kontrol sistemlerinde sıkça karşılaşılan sorunları çözme konusunda yardımcı olur. AdBlue iptal emülatörü kullanımı, bu tür emisyon hatalarının önlenmesi ve aracın daha stabil bir performans sergilemesi açısından faydalıdır.

  Hızlı Görünüm
 • Opel Combo MD1CS003 Adblue İptal Emülatörü
  • Yeni

  Opel Combo MD1CS003 Adblue İptal Emülatörü

  199,00 $

  Opel Combo araçlar için tasarlanmış MD1CS003 Adblue İptal Emülatörü, özellikle NOx hatası ve SCR (Seçici Katalitik İndirgeme) sistemiyle ilgili sorunları önlemeye yönelik bir çözümdür. Bu cihaz, aracın egzoz gazı temizleme sisteminde Adblue sıvısının kullanımını taklit ederek, Adblue sistemine bağlı olası arızaların önüne geçmeyi amaçlar. NOx hatası alınmasını önlerken, aynı zamanda SCR sistemiyle ilgili hataların da önüne geçer. Böylece araç sahipleri, yüksek Adblue maliyetlerinden ve sisteme bağlı potansiyel arızalardan kaçınabilirler.

  Hızlı Görünüm
 • Nissan Qashqai MD1CS016 Adblue İptal Emulatörü
  • Yeni

  Nissan Qashqai MD1CS016 Adblue İptal Emulatörü

  199,00 $

  Nissan Qashqai MD1CS016 Adblue İptal Emulatörü, Nissan Qashqai araç sahipleri için özel olarak tasarlanmış, gelişmiş bir çözümdür. Bu cihaz, SCR (Selective Catalytic Reduction) sistemi ve NOx (Nitrojen Oksitler) emisyonlarını kontrol altında tutmak için tasarlanmış bir teknolojidir. SCR sistemi, özellikle dizel motorlu araçlarda, zararlı NOx emisyonlarını azaltmak amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Bu sistem, Adblue adı verilen bir üre çözeltisini kullanarak egzoz gazlarındaki NOx gazlarını zararsız bileşenlere dönüştürür. Ancak, Adblue sistemiyle ilgili yaşanan arızalar, sürücüler için hem maliyetli bakım işlemlerine hem de aracın performansında düşüşlere neden olabilir.

  Hızlı Görünüm
 • Nissan NV300 Adblue İptal Emulatörü
  • Yeni

  Nissan NV300 Adblue İptal Emulatörü

  199,00 $

  Nissan NV300 Adblue İptal Emulatörü, özellikle Nissan NV300 araçlarınız için tasarlanmış yüksek teknoloji bir üründür. Bu emülatör, aracınızın egzoz gazı emisyonlarını kontrol altına almak için kullanılan AdBlue sistemini etkisiz hale getirerek, NOx (azot oksit) hatası ve SCR (Seçici Katalitik İndirgeme) hatası almanızı önler. Bu sayede, aracınızın performansında herhangi bir düşüş yaşamadan çevresel düzenlemelere uyum sağlar.

  Hızlı Görünüm
 • Dacia Lodgy MD1CS016 Adblue İptal Emülatörü
  • Yeni

  Dacia Lodgy MD1CS016 Adblue İptal Emülatörü

  199,00 $

  Modern araç sahiplerinin sıkça karşılaştığı zorluklardan biri, emisyon kontrol sistemlerinin gereksinimleridir. Dacia Lodgy sahipleri için özel olarak tasarlanmış olan bu Adblue İptali Emülatörü, aracınızın performansını ve verimliliğini artırmanın yanı sıra, bakım masraflarınızı da önemli ölçüde azaltmayı amaçlar. Scr ve NOx hataları almazsınız

  Hızlı Görünüm
 • Renault Express II MD1CS016 Adblue İptal Emülatörü
  • Yeni

  Renault Express II MD1CS016 Adblue İptal Emülatörü

  199,00 $

  Renault Express II MD1CS016 adblue iptal emülatörü SCR ve NOx sisteminden kaynaklı hataları çözer ve bu sistemlerde sorun yaşayan araçlar için hızlı ve güvenilir bir çözüm sunar. Emülatör 5 yıl garantilidir ve 3-5 gün içinde kargoya verilir.

  Hızlı Görünüm
 • Hino Adblue İptali
  • Yeni

  Hino Adblue İptali

  149,00 $

  Hino Euro 6 Adblue İptal Emülatörü, Hino motorlu ekskavatör ve diğer euro 6 egzoz sistemli makinelerle uyumlu bir üründür. Bu özel emülatör, çift NOx sensörü olan Hino araçları için tasarlanmış olup giriş ve çıkış NOx sensörleri, sıcaklık sensörleri, ACM Ecu, DPF sistemi, DPF fark basınç sensörü, AdBlue seviyesi, tank sıcaklığı ve kalite sensörü gibi çeşitli sistemleri simüle ederek aracın en iyi performansını sağlar.

  Hızlı Görünüm
 • Dacia Duster MD1CS006 Adblue İptali
  • Yeni

  Dacia Duster MD1CS006 Adblue İptali

  199,00 $

  Dacia Duster MD1CS006 araçları yoğun iş koşullarında sık sık AdBlue veya NOx sistem hatalarıyla karşılaşabilir. Bu durum tork kaybına ve AdBlue ile ilgili sorunlara neden olabilir, bu da zaman ve para kaybına yol açabilir. Ancak, Dacia Duster MD1CS006 için sunulan AdBlue iptali çözümü, AdBlue hatası almamayı ve yakıt eklemeyi gereksiz kılar. Bu çözüm aracın performansını artırırken işletme maliyetlerini de optimize eder. Yoğun çalışma koşullarında aracın güvenilirliğini ve verimliliğini artırabilir, tork kaybı sonrası ortaya çıkan sorunları çözer.

  Hızlı Görünüm
 • Renault Alaskan Adblue İptal Emülatörü
  • Yeni

  Renault Alaskan Adblue İptal Emülatörü

  199,00 $

  Renault Alaskan Euro 6 Adblue (SCR+DPF) Cancellation araçları için özel olarak tasarlanmış bu Adblue İptal Emülatörü, aracın SCR sistemini taklit eder. Emülatör, motor yönetim sistemine, Adblue sisteminin düzgün çalıştığına dair sinyaller göndererek, Adblue'nin gerekliliğini ortadan kaldırır ve yakıt tüketimini azaltır

  Hızlı Görünüm
 • Ford Ranger SID212 Euro 6 Adblue (SCR+DPF) İptali
  • Yeni

  Ford Ranger SID212 Euro 6 Adblue (SCR+DPF) İptali

  199,00 $

  Ford Ranger SID212 Euro 6 Adblue (SCR+DPF) Cancellation araçları için özel olarak tasarlanmış bu Adblue İptal Emülatörü, aracın SCR sistemini taklit eder. Emülatör, motor yönetim sistemine, Adblue sisteminin düzgün çalıştığına dair sinyaller göndererek, Adblue'nin gerekliliğini ortadan kaldırır ve yakıt tüketimini azaltır

  Hızlı Görünüm
 • Nissan Navara NP300 SID321 Adblue İptal Emülatörü
  • Yeni

  Nissan Navara NP300 SID321 Adblue İptal Emülatörü

  199,00 $

  Nissan Navara NP300 araçları için özel olarak tasarlanmış bu Adblue İptal Emülatörü, aracın SCR sistemini taklit eder. Emülatör, motor yönetim sistemine, Adblue sisteminin düzgün çalıştığına dair sinyaller göndererek, Adblue'nin gerekliliğini ortadan kaldırır ve yakıt tüketimini azaltır

  Hızlı Görünüm
 • Terex Adblue İptali
  • Yeni

  Terex Adblue İptali

  149,00 $

  Terex için tasarlanmış bu Adblue İptal Emülatörü, aracın SCR sistemini taklit ederek motor yönetim sistemine Adblue'nin gerekliliğini ortadan kaldırır. Emülatör, Adblue sisteminin getirdiği ekstra maliyet ve bakım işlemlerini azaltırken, motorun performansını korur ve yakıt tüketiminde azalma sağlar.

  Hızlı Görünüm