Ana Sayfa

Ana Sayfa

Blog Categories

Sail Teknoloji ürünlerinin tamamı 1 yıl garanti süre boyunca garanti kapsamındadır.

Garantiniz tarafımızca olup, müşteri temsilcimizi arayarak sipariş bilgilerinizi belirterek durumu izah etmeniz yeterlidir.

Ürününüzün problemi nadir olan kullanıcı hatalarından kaynaklanmıyorsa gerekirse ürününüzün bire bir değişimi yapılmaktadır.

Garanti işlemleri boyunca taraflar yolladıkları kargo ücretlerini kendileri yollayacaktır.

 

GARANTİ GEÇERLİLİK KOŞULLARI

1- Garanti süresi BİR YIL olup, garantiden yararlanmak için garanti belgesini ibraz etmez gerekli.şayet garanti belgesi kaybedilmişse cihazı satın alan kişinin kimlik bilgileri,nin ibrazı ve cihazın seri numarası teyidi gerekmektedir.

2- Cihazın montaj ve/veya onarımlarının firmamız yetkili servislerinin haricinde yapıldığının, ya da cihazın açıldığının tespiti halince garanti geçersiz olacaktır.

3- Firmamız tarafından verilen GARANTİ, söz konusu cihazın amaçları dışında veya anormal şartlarda kullanılmasından doğacak arızalarının giderilmesini kapsamadığı gibi aşağıda belirtilen arızalarda garanti dışıdır.

• Sail Teknoloji tarafından üretilmeyen ya da satılmayan parça ya da parçaların ürüne eklenmesi ile oluşan arızalar.

• Sıvı teması sonucunda oluşan arızalar.

• Ürünün satıldığı andaki sistem özelliklerinin değiştirilmesi(yazılım&donanım)

• Sail Teknoloji yazılı onayı olmadan yapılan modifikasyonlardan doğan arızalar.

• Yangın, sel, su basması ve yıldırım düşmesi gibi doğal afetler sonucu meydana gelecek hasar ve arızalar, tüketiciye tesliminden sonra cihazın nakli, yükleme, boşaltma ve taşınması sırasında meydana gelecek hasar ve arızalar.