Filtreleme ölçütü

Blog Categories

Sensörler

Bu kategoride 5 adet ürün var.

Toplam 5 üründen 1-5 arası gösteriliyor
 • Citroen C5 Aircross MD1CS003 Adblue İptal Emülatörü
  • Yeni

  Citroen C5 Aircross MD1CS003 Adblue İptal Emülatörü

  199,00 $

  Citroën C5 Aircross MD1CS003 AdBlue İptal Emülatörü, AdBlue sistemini ve ilgili SCR (Selective Catalytic Reduction) ve NOx (Nitrojen Oksit) sensörlerinin fonksiyonlarını etkin bir şekilde yönetmek için tasarlanmıştır. Bu ürün, aracınızın emisyon kontrol sistemlerinin daha verimli çalışmasına olanak tanırken, aynı zamanda AdBlue ile ilgili bakım ihtiyaçlarını azaltır.

 • Thinktool Osiloskop Scope Box

  750,00 $

  Thinkcar Thinktool Osiloskop, sensör, aktüatör, kontrol modülü veya devre problemlerini doğru bir şekilde onarmanızı sağlar. 50Mpts Kayıt Uzunluğu. 4 Kanal . Ürün Tipi: Araç Arıza Tespit Cihazı, Araç Kod Tarayıcı, Osiloskop. 1GSa/s Örnekleme Hızı. En iyi THINKTOOL Collection ile çalışır. Montaj gerektirmez: Kutudan çıkar çıkmaz kullanılabilir. Benzinli, Dizel ve Hibrit Araçlar ile uyumlu

 • CEM DM-01 Lazer Metre Ultrasonik Mesafe Ölçer

  60,29 $

  CEM DM-01 Lazer metre, ultrasonik teknolojisini kullanan, bir mesafeyi, ultrasonik ses dalgaları yardımı ile maksimum ±1,5mm% hata vererek hesaplayan, pratik kullanışlı bir lazerli mesafe ölçerdir. CEM DM-01 ultrasonik mesafe ölçer, günlük kullanım için dizayn edilmiş, 16m’ ye kadar hızlı ve pratik mesafe ölçümleri yapmanızı sağlayan, son teknoloji ürünü bir cihazdır. Özellikle iç mekan uygulamaları için dizayn edilmiş kompakt, pratik ve küçük model. Çıkarma, toplama, alan ve hacim gibi işlemler için kısayol tuşları, ölçümleri hızlı ve güvenilir hale bir şekilde yapmanızı sağlar.

 • ThinkTool TPMS T100

  249,00 $

  THINKTPMS T100, sensör kimliği, lastik basıncı, lastik frekansı, lastik sıcaklığı ve akü durumu gibi sensör verilerini görüntülemek için TPMS sensörünü etkinleştirebilir.THINKCAR T-Wand 100, THINKCAR tarafından geliştirilmiş profesyonel bir TPMS (Lastik Basıncı İzleme Sistemi) servis aracıdır. Bluetooth üzerinden sensör verilerini okuma özelliği ile. Ayrıca OBD portu üzerinden TPMS sensörlerini yeniden öğrenebilir ve programlayabilir.

 • THINKTPMS S1 Programlanabilir TPMS Sensörü

  20,69 $

  OE sensörlerine ALTERNATİF. 315 MHz ve 433 MHz olmak üzere çift frekans entegrasyonu. KOLAY kurulum. SINIRSIZ programlama. 4-6 YIL pil ömrü. Araç markalarında %98 oranında KAPSAMA ALANI.Çipler ve lastikler için 0,1 BAR’A kadar hassas gelişmiş basınç valfi ile donatılmıştır.